سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

ما نان فولاد را خورده ایم و به آن تعصب داریم (فقط تیتر خبر)

sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

ما نان فولاد را خورده ایم و به آن تعصب داریم (فقط تیتر خبر) Empty ما نان فولاد را خورده ایم و به آن تعصب داریم (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 6/12/2015, 7:03 pm

آقاجانیان در تمرین نفت تهران حاضر شد نسیم آنلاین |۱۴:۲۵ مالدینی: در کودکی عاشق یوونتوس بودم/ به خاطر حرف یک خبرنگار خداحافظی کردم فارس نیوز |۱۴:۲۵ وقتی آرامش کیمیا می شود/ اعاده حیثیتی که تراکتور را زمین گیر کرده است آناج |۱۴:۲۳ واکنش حدادی فر به دوپینگی بودن ذوبی ها مشرق نیوز |۱۴:۲۳ واکنش حسین عبدی به حاشیه های جدید فردا نیوز |۱۴:۲۳ رحتمی به 90 نمی رود/ پورعلی گنجی میهمان این هفته فردوسی پور خبر آنلاین |۱۴:۲۲ ایزدیار رکورد ملی 100 متر کرال پشت را شکست/ کسب یک نشان نقره تیمی برای نماینده ایران برنا نیوز |۱۴:۲۲ استقلال – جباری؛ مثل دو خط موازی! فوتبال ایران |۱۴:۲۲ پاسخ منفی طالب لو به پرسپولیس فوتبال ایران |۱۴:۲۱ برزای:به دلیل حضور مهره های با تجربه بازی به من نمی رسید کاپ |۱۴:۲۱ طالب لو: با تمرکز فراوان به کار خود ادامه می دهیم کاپ |۱۴:۲۱ نفتی ها آمدند / کری مهاجمان و دروازه بانان تیم ملی امید در آنتالیا کاپ |۱۴:۲۱ 6 شهر میزبان هفته هفتم لیگ برتر هندبال باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ تمرین نوبت صبح تیم امید باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ شوخی عجیب و جالب بازیکنان بارسلونا+فیلم باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ پایان کار وزیری با کسب عنوان چهارمی باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ از وضعیت فولاد راضی نیستم/ بازیکنان سرباز ما باید برگردند مهر نیوز |۱۴:۲۰ اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ نارسینا قهرمان لیگ دسته یک بسکتبال بانوان شد باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ تعطیلی باشگاه تیراندازی در تهران تکذیب شد باشگاه خبرنگاران |۱۴:۲۰ فیلم | اخبار ورزشی بانوان امروز 15 آذر 1394 پارس فوتبال |۱۴:۲۰ عبدی: اگر 880 میلیون بگیریم، بازهم کم است/ به تعهدات مان به برانکو پایبندیم/ فسخ قراردادش صحت ندارد پرسپولیس نیوز |۱۴:۲۰ 4 مدال نقره اسکواش بازان در تورنمنت مالزی ورزش سه |۱۴:۲۰ برنامه دیدارهای تیم ملی در اردوی اروپایی ورزش سه |۱۴:۲۰ اعلام برنامه های تیم ملی هندبال بولتن نیوز |۱۴:۲۰ واکنش حدادی فر به دوپینگی بودن ذوبی ها مشرق نیوز |۱۴:۱۸ اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال اعلام شد ایلنا |۱۴:۱۷ کلوپ: فرگی کتاب تاریخ فوتبال است / درهای لیورپول بروی جرارد باز است ورزش11 |۱۴:۱۷ بلاتر و پلاتینی روز ۱۶ دسامبر محاکمه می شوند خبرگزاری دانشجو |۱۴:۱۷ اعلام اسامی داوران هفته بیست ویکم لیگ برتر فوتسال خبرگزاری تسنیم |۱۴:۱۶ گزارش تمرین استقلال شوخی های طالب لو و رحمتی با ترابپور و حضور کردنوری/ پروپیچ تمرین نکرد، آزادی یادگار امام شد! سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ رسوایی همجنسگرایی کریستیانو رونالدو فاش شد! سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ مظلومی: همه از استقلال راضی هستند جز دو نفر سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ استقلال فردا به مصاف امیدهایش می رود سایت هواداران فوتبال |۱۴:۱۶ واکنش ستاره سابق استقلال به پرسپولیسی شدن تیم منتخب ایران نامه نیوز |۱۴:۱۶ براتی: کرار قانونا مشکلی برای ثبت قرارداد با تیم سوم ندارد نامه نیوز |۱۴:۱۶ بازیکنان پرسپولیس: عضو هیأت مدیره 880 میلیون گرفته، ما هیچی! پرسپولیس نیوز |۱۴:۱۶ شنیده شدن شعار "فلورنتینو استعفا بده!" در جریان دیدار رئال برابر ختافه طرفداری |۱۴:۱۵ داستان هالیوودی لستر؛ زنده باد روباه ها طرفداری |۱۴:۱۵ حضور تونی در تمرین امروز تراکتور (عکس) طرفداری |۱۴:۱۵ فیلم: وقتی دل پیرو هوادار ایرانی خود را سورپرایز کرد فردا نیوز |۱۴:۱۴ کاوه محرابی در کمیته ورزشکاران وادا ابقا شد نسیم آنلاین |۱۴:۱۴ شاگردان کی روش ۱۳ خرداد با مقدونیه و ۱۸ خرداد به مصاف نروژ می روند/ دیدار با ایتالیا گزینه روی میز قدس آنلاین |۱۴:۱۴ کلوپ: جرارد نسخه جوانتر فرگوسن است مشرق نیوز |۱۴:۱۴ اتوبوس چلسی در آستانه سقوط از دره(کارتون) ورزش سه |۱۴:۱۴ حضور آقاجانیان در تمرین نفتی ها برنا نیوز |۱۴:۱۳ ستاره جوان تیم ملی که شاید نیم فصل اروپایی شود آریا نیوز |۱۴:۱۳ اسامی بوکسورهای پیروز در روز نخست 9 صبح |۱۴:۱۳ مدیرعامل اسبق تراکتورسازی اسناد جدیدی را رسانه ای کرد 9 صبح |۱۴:۱۳ استقلال به مصاف امیدهایش می رود فیلم: وقتی دل پیرو هوادار ایرانی خود را سورپرایز کرد فردا نیوز |۱۴:۱۴ کاوه محرابی در کمیته ورزشکاران وادا ابقا شد نسیم آنلاین |۱۴:۱۴ شاگردان کی روش ۱۳ خرداد با مقدونیه و ۱۸ خرداد به مصاف نروژ می روند/ دیدار با ایتالیا گزینه روی میز قدس آنلاین |۱۴:۱۴ کلوپ: جرارد نسخه جوانتر فرگوسن است مشرق نیوز |۱۴:۱۴ اتوبوس چلسی در آستانه سقوط از دره(کارتون) ورزش سه |۱۴:۱۴ حضور آقاجانیان در تمرین نفتی ها برنا نیوز |۱۴:۱۳ ستاره جوان تیم ملی که شاید نیم فصل اروپایی شود آریا نیوز |۱۴:۱۳ اسامی بوکسورهای پیروز در روز نخست 9 صبح |۱۴:۱۳ مدیرعامل اسبق تراکتورسازی اسناد جدیدی را رسانه ای کرد 9 صبح |۱۴:۱۳ استقلال به مصاف امیدهایش می رود 9 صبح |۱۴:۱۳ لابادیا: وقتی باختیم که اوضاع خوب بود 9 صبح |۱۴:۱۳ نمره ضعیف ۵ برای شجاعی 9 صبح |۱۴:۱۳ اتوبوس آقای خاص در حال سقوط از دره / کاریکاتور جام جم آنلاین |۱۴:۱۲ گزارش تصویری: تمرین یکشنبه صبح اردوی کیش پرسپولیسی ها در سالن پرسپولیس نیوز |۱۴:۱۲ دیدار یکی از مسئولان پرسپولیس با خانواده هوادار مرحوم پرسپولیس نیوز |۱۴:۱۲ کلوپ: جرارد نسخه جوانتر فرگوسن است مشرق نیوز |۱۴:۱۲ آبی پوشان در حضور دوچرخه سواران تمرین کردند ایلنا |۱۴:۱۱ محمد نوری – پرسپولیس جدی شد مشرق نیوز |۱۴:۱۰ حضور سرمربی مستعفی تراکتورسازی در تمرین! میزان |۱۴:۱۰ عکس |سلفی ستاره ناپولی با هم تیمی هایش پارس فوتبال |۱۴:۰۹ پیشنهاد مجدد پرسپولیس به یک استقلالی مشرق نیوز |۱۴:۰۹ عبدی:دریافتی۸۸۰میلیون تومانی دورغ است صراط نیوز |۱۴:۰۸ حضور اولیویرا در تمرین تراکتورسازی صراط نیوز |۱۴:۰۸ گزارش تمرین استقلال صراط نیوز |۱۴:۰۸ پشت پرده استعفای رحیمی از مدیرعاملی راه آهن روزنامه جوان |۱۴:۰۸ دو رکورد ملی شکست/ کسب دومین نشان نقره تیمی سراج24 |۱۴:۰۷ شاگردان کی روش ۱۳ و ۱۸ خردادماه در مقدونیه و نروژ بولتن نیوز |۱۴:۰۷ برای حل مشکلات روحی پرسپولیس؛ برانکو شخصا وارد ماجرا می شود طرفداری |۱۴:۰۷ حاج رضایی: ماندن برانکو در ایران به سود فوتبال ملی ماست/ فقط خوب بازی کردن کافی نیست سراج24 |۱۴:۰۷ عبدی: اختلاف رقم در پرداخت ها به خاطر اختلاف رقم طلب های سال های گذشته است برنا نیوز |۱۴:۰۷ درخشش نمایندگان ایران با 7 مدال رنگارنگ در مسترالمپیای روسیه برنا نیوز |۱۴:۰۷ گارسیا: نتیجه نگرفتن رم تقصیر خودش هم هست سراج24 |۱۴:۰۶ اسامی داوران و ناظران هفته دهم لیگ برتر والیبال اعلام شد خبرگزاری دانشجو |۱۴:۰۶ استان فارس قهرمان راگبی 7 نفره شد سراج24 |۱۴:۰۶ رضازاده نگذاشت رکوردش را بشکنم جمهوریت |۱۴:۰۶ گفتگوی صمیمی با وحید شمسایی(ویدیو) ایفنام |۱۴:۰۶ تمرینات تیم ملی فوتبال امید در کمپ حرفه ای خدمت |۱۴:۰۵ اسامی داوران و ناظران هفته دهم اعلام شد ایلنا |۱۴:۰۵ عکس|تبریک بازیکن رئال به بنزما برای عملکرد خوبش پارس فوتبال |۱۴:۰۴ فیلم | خفاش ها ترمز کاتالان ها رو کشیدند | باخت های سریالی بازنشسته ها | توقف شیاطین سرخ و آاس رم | نخستین شکست بایرن پارس فوتبال |۱۴:۰۴ سیف: همایش AFC بستر مناسبی برای پیشرفت پزشکی بود تحلیل ایران |۱۴:۰۴ تراکتور زیر چرخ های حاشیه/ جدایی تونی و صحبت دوباره از قلعه نویی! قدس آنلاین |۱۴:۰۳ برنامه دیدارهای دوستانه تیم ملی در اروپا قم فردا |۱۴:۰۳ حضورعضو هیئت مدیره باشگاه در تمرین استقلال واحد مرکزی خبر |۱۴:۰۳ ایران پوریان: تونی گفت به دلیل بیماری همسرش نمی تواند در ایران بماند خبرگزاری تسنیم |۱۴:۰۳ تونی تراکتور را تمرین داد! ورزش سه |۱۴:۰۳ شوخی های طالب لو و رحمتی با ترابپور مشرق نیوز |۱۴:۰۳ وقتی خودخواهی رونالدو سوژه شد مشرق نیوز |۱۴:۰۳ لشکر مصدومان یونایتد تقویت شد دانا |۱۴:۰۲ پشت پرده استعفای رحیمی از مدیرعاملی راه آهن اژدری زاده: برخی عامدانه مقابل فولاد ایستاده اند خوزنیوز |۱۴:۰۱ گارسیا: باید بازی را بهتر کنترل می کردیم ورزش11 |۱۴:۰۱ خرسندنیا از سه شنبه استارت می زند ورزش11 |۱۴:۰۱ مرگ هوادار والنسیا در بازی با صدرنشین لالیگا برنا نیوز |۱۴:۰۱ دیدار دوستانه آبی پوشان تهرانی باشگاه خبرنگاران |۱۴:۰۱ مجوزی برای اعزام به شرق آسیا صادر نکردیم/ موضوع قاچاق مواد مخدر را امروز شنیدم باشگاه خبرنگاران |۱۴:۰۱ حضور فردوسی پور برای اولین بار در تلویزیون+فیلم باشگاه خبرنگاران |۱۴:۰۱ دکتر سیف:ایران حضور سطح بالایی در همایش امسال داشت باشگاه خبرنگاران |۱۴:۰۱ پیگرینی: دلیل اصلی باخت ما برابر استوک سیتی مصدومیت بود طرفداری |۱۴:۰۰ گزارش تمرین استقلال؛ بازی فوتبال شاداب آبی ها زیر بارش برف طرفداری |۱۴:۰۰ پشت پرده استعفای رحیمی از مدیرعاملی راه آهن طرفداری |۱۴:۰۰ احتمال تغییردرپلی آف لیگ والیبال/درخشنده:متین تخلف راثابت کندبرنده است کاپ |۱۳:۵۹ گلزنی هرسه عضو BBC برای رئال دریک بازی بعد از 8 ماه کاپ |۱۳:۵۹ نتایج فولاد جای توجیه ندارد/ انتظار داریم سربازانمان به موقع برگردند کاپ |۱۳:۵۹ حضور یک تیم بومی و سه تیم برتر لیگ در مسابقات ایلنا |۱۳:۵۸ اژدری زاده: به هیچ وجه از این شرایط رضایت ندارم ورزش خوزستان |۱۳:۵۶ بارندگی برنامه تمرین فولاد را تغییر داد ورزش خوزستان |۱۳:۵۶ استقلال اهواز راهی تهران می شود ورزش خوزستان |۱۳:۵۶ تونی اولیویرا در تمرین تراکتورسازی حاضر شد خبرگزاری تسنیم |۱۳:۵۵ استقلال فردا به مصاف امیدهایش می رود خبرگزاری تسنیم |۱۳:۵۵ ستارگانی که در حسرت توپ طلا ماندند خوزنیوز |۱۳:۵۵ شکست لیون و پیروزی موناکو در لیگ فرانسه خوزنیوز |۱۳:۵۵ توقف خانگی بتیس و لاکرونیا خوزنیوز |۱۳:۵۵ بارسا سرانجام متوقف شد خوزنیوز |۱۳:۵۵ حاج رضایی: ماندن برانکو در ایران به سود فوتبال ملی ماست نامه نیوز |۱۳:۵۵ بازیکنانی که اولویت استقلال هستند/ مظلومی به دنبال ستاره های ۸۹ نامه نیوز |۱۳:۵۵ شوخی های طالب لو و رحمتی با ترابپور و حضور کردنوری/پروپیچ تمرین نکرد، آزادی یادگار امام شد! ایفنام |۱۳:۵۵ شوخی های طالب لو و رحمتی با ترابپور و حضور کردنوری/ پروپیچ تمرین نکرد، آزادی یادگار امام شد! فارس نیوز |۱۳:۵۵ گزارش تمرین استقلال سایت هواداران فوتبال |۱۳:۵۵ علی رغم اعلام استعفا تونی اولیویرا تراکتورسازی را تمرین داد سایت هواداران فوتبال |۱۳:۵۴ پشت پرده استعفای رحیمی از مدیرعاملی راه آهن بولتن نیوز |۱۳:۵۴ بازیکنانی که در تیررس مظلومی هستند/ اولویت استقلال در نیم فصل دوم میزان |۱۳:۵۴ اعلام زمانبندی برگزاری رقابت های فوتبال بانوان در آسیا جام جم آنلاین |۱۳:۵۴ عکس| سلفی حنیف و استقلالی ها پارس فوتبال |۱۳:۵۴ آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم امید فردا نیوز |۱۳:۵۳ پروین: نمی توان درگذشت یک نفر را به نحوه بازی پرسپولیس ربط داد؛ طارمی گل نزن نیست طرفداری |۱۳:۵۳ یک هوادار در جریان دیدار والنسیا - بارسلونا در گذشت خبرگزاری دانشجو |۱۳:۵۳ اخباری کوتاه از تیم ملی هندبال ایران خبرگزاری دانشجو |۱۳:۵۳ بارسلونا در خانه والنسیا متوقف شد آریا نیوز |۱۳:۵۳ واکنش باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد برانکو مشرق نیوز |۱۳:۵۳ افشارزاده: فردوسی پور به دنبال تسویه حساب نرود خوزنیوز |۱۳:۵۲ تمرین و کری داغ پرسپولیسی ها (گزارش تصویری) ورزش سه |۱۳:۵۲ مالدینی: گالیانی چیزی از فوتبال نمی فهمد ورزش سه |۱۳:۵۲ گل کوچک در تمرین استقلال(عکس) ورزش سه |۱۳:۵۲ عبدی: دریافت 880 میلیون تومان صحت ندارد/ به تعهدات مان به برانکو پایبندیم ایسنا |۱۳:۵۱ دریافتی ۸۸۰ میلیون تومانی من از پرسپولیس دروغ محض است مهر نیوز |۱۳:۵۰ نصیرزاده: پرونده کریمی دست ما نیست 9 صبح |۱۳:۵۰ ما نان فولاد را خورده ایم و به آن تعصب داریم 9 صبح |۱۳:۵۰ حضور عضو هیات مدیره استقلال در تمرین آبی پوشان برنا نیوز |۱۳:۴۹ دو تیم خوزستانی نماینده ایران در رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان شدند
    sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

ما نان فولاد را خورده ایم و به آن تعصب داریم (فقط تیتر خبر) Empty رد: ما نان فولاد را خورده ایم و به آن تعصب داریم (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 6/12/2015, 7:16 pm

نقد و بررسی ASUS Clique R100: لذت بردن از موسیقی به سبک ایسوس شهر سخت افزار |۱۹:۱۲ عدم توجه به تبلت های ارزان قیمت از سوی HP لپ تاپ مدیا |۱۹:۱۱ افزایش تقاضای تبلت های هیبریدی و کاهش تقاضای تبلت های استاندارد لپ تاپ مدیا |۱۹:۱۱ ۵ گام برای کاریابی از طریق شبکه های اجتماعی isf |۱۸:۵۲ قرار گفتن یکی از محبوبترین میوه های جهان در آستانه انقراض زوم تک |۱۸:۴۴ HTC One A9 وارد بازار ایران شد زومیت |۱۸:۴۰ هنرمند آرژانتینی از اتاقی معلق در هوا در فرانسه رونمایی کرد دیجیاتو |۱۸:۲۸ میت 8 هواوی در راه بازار +عکس سیبنا |۱۸:۲۵ تصویربرداری ناسا از کم نورترین کهکشان باقی مانده از جهان اولیه آی تی رسان |۱۸:۱۵ محصول جدید پاناسونیک / گوشی هوشمند جدید و متمرکز بر کارهای سازمانی زوم تک |۱۸:۱۳ ارزش اوبر از ارزش فورد و جنرال موتورز بیشتر است زومیت |۱۸:۱۲ Android 6.0 برای HD2 پورت شد +عکس صبحانه آنلاین |۱۸:۱۰ وزیر امور شرکت ها و نوآوری سوئد: به دنبال ایجاد فرصت همکاری در بخش های مختلف ICT هستیم خبر آنلاین |۱۷:۵۲ فیس بوک ابزار پیشگیری از خودکشی را در استرالیا هم راه اندازی کرد دیجیاتو |۱۷:۴۱ موزیلا لینک های تبلیغاتی را از صفحه تب جدید مرورگر فایرفاکس حذف خواهد کرد دیجیاتو |۱۷:۴۱ صعود چینی ها از پله های بازار ابزارهای پوشیدنی صبحانه آنلاین |۱۷:۳۲ نقد و بررسی تخصصی گوشی نکسوس ۵X (قسمت دوم) مجله موبایل و تکنولوژی |۱۷:۲۵ آیا مفهوم گوشی پرچمدار در حال نابود شدن است؟ زومیت |۱۷:۱۷ آغاز عرضه گوشی هوشمند HTC One A9 به بازار ایران فارنت |۱۷:۱۲ الگوی کسب وکار مناسب شما کدام است؟ فناوری و نوآوری |۱۷:۱۰ آیفون۷c با اندازه ی ۴ اینچی سال آینده عرضه خواهد شد زوم تک |۱۷:۰۹ خط لوله های نفت و گاز با فناوری نانو تعمیر می شود فناوری و نوآوری |۱۶:۵۹ مکانیسم ساعت مغز کشف شد فناوری و نوآوری |۱۶:۵۹ پایان کار فلش ادوبی تایید شد دیتا لینک |۱۶:۵۵ نگاهی به مراسم The Game Awards 2015 گیمفا |۱۶:۵۵ تشکیل کمیته برگزاری انتخابات الکترونیکی ایتنا |۱۶:۵۱ معرفی Smart Measure؛ اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین دیجیاتو |۱۶:۴۳ تا پایان سال اینترنت پرسرعت به ۲۵ هزار روستا می رسد زومیت |۱۶:۳۹ به روزرسانی لازم برای رفع مشکل خالی شدن شارژ باتری سرفیس بوک در حالت Sleep، در اوایل سال آینده میلادی عرضه خواهد شد ترنجی |۱۶:۳۸ انتشار بنچمارک منتسب به گلکسی اس ۷ با چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ گجت نیوز |۱۶:۳۴ تسهیل نصب ایستگاه های میکرو تلفن همراه در ساختمان ها دولتی با مصوبه دولت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۶:۲۳ کوری بارلوگ: ساختن بازی ها فو ق العاده است اما از طرفی آدم را از درون می شکند گیمفا |۱۶:۲۳ عرضه هواوی میت 8 از 18 آذر انجام می پذیرد آی تی رسان |۱۶:۱۳ پژوهشگران به راهکاری برای ذخیره الکتریسیته در "کاغذ" دست یافته اند زومیت |۱۶:۱۱ نشست مشورتی ملی در حوزه کاربردهای ICT برای توانمند سازی معلولان برگزار شد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۶:۰۸ GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی یکشنبه 15 آذر آی سی تی پرس |۱۶:۰۵ واکنش مخابرات به ورود شرکتهای شبه مخابراتی/ رقابت وسیع می شود خبر آنلاین |۱۶:۰۲ تا آمدن خودرو بوگاتی چیرون می توانید قایق لوکس 2.2 میلیون دلاری آن را سفارش دهید! فارنت |۱۶:۰۱ واکنش مخابرات به ورود شرکت های شبه مخابراتی ایتنا |۱۶:۰۱ مذاکرات اریکسون با اپراتورهای موبایل و اینترنت ایران صبحانه آنلاین |۱۵:۵۸ فرانسه در نظر دارد توسعه یک ماشین الکتریکی فوق ارزان را در دستور کار خود قرار دهد دیجیاتو |۱۵:۵۲ حاضرجواب ها فارغ از میزان هوش خود، شخصیت کاریزماتیک تری دارند دیجیاتو |۱۵:۵۱ تبلتی که به جای ناشنوایان حرف می زند خبر آنلاین |۱۵:۵۱ مدیر عامل نینتندو : کنسول جدید Nintendo NX با سخت افزاری قدرتمند در راه است گجت نیوز |۱۵:۴۶ تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکت های دانش بنیان ارائه می شود isf |۱۵:۴۳ ثبت تصاویری از جسم عجیب متحرک در فضا در فاصله ای بسیار دور از زمین زومیت |۱۵:۳۰ واتس آپ، تلگرام را فیلتر کرد! ایتنا |۱۵:۲۹ به روز رسانی ۴.۱۰ موتور بازی سازی Unreal Engine از ویژوال استودیو ۲۰۱۵ پشتیبانی می کند. وینفون |۱۵:۲۷ مایکروسافت، احساسات شما را می فهمد صبحانه آنلاین |۱۵:۲۲ تشکیل کمیته برگزاری انتخابات الکترونیکی/ تقویت شبکه اینترنت حضور نود درصد محصولات سامسونگ در پروژه اینترنت اشیاء ایتنا |۱۵:۱۸ 30 دقیقه حضور متوسط ایرانی ها در شبکه های اجتماعی داخلی/ امنیت خواسته مهم کاربران خبر آنلاین |۱۵:۱۷ وزیر امور شرکت ها و نوآوری سوئد: به دنبال ایجاد فرصت همکاری در بخش های مختلف هستیم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۵:۱۴ سرقت اطلاعات مشتریان کافه بزرگی در انگلستان افتانا |۱۵:۰۸ خروج سامسونگ از فهرست 5 فروشنده برتر فناوری های پوشیدنی خبر آنلاین |۱۵:۰۷ 7 موردی که شاید درباره افراد چپ دست نمی دانستید! ترنجی |۱۵:۰۶ نشست کاربردهای ICT برای توانمند سازی معلولان فاوانیوز |۱۵:۰۶ اپلیکیشن Smart View برای تلویزیون های هوشمند زوم تک |۱۵:۰۵ کمپین توانمندسازی دانش آموزان و معلمان منطقه دشتیاری با حمایت فناپ برگزار می شود دیجیاتو |۱۴:۵۷ نتایج سرچ های حوزه سرگرمی در ابزارهای موبایل اندرویدی غنی تر می شود دیجیاتو |۱۴:۵۶ Decibullz؛ ایرفون وایرلس با قابلیت حالت پذیری بر اساس شکل گوش زومیت |۱۴:۵۲ نرم افزار سازمانی HP برای مدیریت داده های اینترنت اشیاء ایتنا |۱۴:۵۲ شرکت یاهو پیش از فروپاشی فروخته می شود ایتنا |۱۴:۵۲ نتایج تست گلکسی S7 با اسنپدراگون 820 در Geekbench آی تی رسان |۱۴:۵۱ از این اشتباهات هنگام ارسال ایمیل بپرهیزید! ایتنا |۱۴:۳۰ دکتر واعظی خبر داد: دفتر تجاری سوئد تا پایان ماه در ایران فعال می شود وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۱۴:۳۰ واکنش مخابرات به ورود شرکتهای شبه مخابراتی صبحانه آنلاین |۱۴:۲۶ تماشا کنید: جعبه گشایی مایکروسافت لومیا ۵۵۰ وینفون |۱۴:۲۱ صعود چینی ها از پله های بازار ابزارهای پوشیدنی ایتنا |۱۴:۱۸ غول پتنت های آمریکا، شیائومی را به دادگاه کشاند دیجیاتو |۱۴:۱۶ راه اندازی اینترنت پرسرعت برای 25 هزار روستای کشور تا پایان 1394 خبر آنلاین |۱۴:۱۴ با خودروهای جدید ایران خودرو بیشتر آشنا شوید زومیت |۱۴:۱۳ داعش چه بخشی از دنیای فناوری را تسخیر کرده است ایستنا |۱۴:۰۳ باتوجه به تحریم ها رشد علمی در کشور بسیارخوب است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۱۴:۰۰ جنگ قدرت در میان شبکه های اجتماعی ایتنا |۱۳:۵۴ آیا Mate 8 در ۹ دسامبر عرضه می شود؟! مجله موبایل و تکنولوژی |۱۳:۵۱ تصاویر باریک ترین تلفن لومیا منتشر شد گویا آی تی |۱۳:۴۰ مهار آتشی که همه را می سوزاند فناوری و نوآوری |۱۳:۳۸ توسعه گروه جدید آنتی بیوتیک ها فناوری و نوآوری |۱۳:۳۸ کجارو: راهنمای عکاسی پرتره در پاییز زومیت |۱۳:۳۷ 200 دلار تخفیف برای آی فون 6 مدل 128 گیگابایتی! خوارزمی |۱۳:۳۶ ارزش «اوبر» اکنون بیشتر از جنرال موتورز و فورد تخمین زده می شود دیجیاتو |۱۳:۳۶ مارک زاکربرگ اظهار داشته پیشگیری از بیماری باید اصلی ترین هدف فعالیت های بشردوستانه باشد دیجیاتو |۱۳:۳۶ مایکروسافت در ماه اکتبر بیشترین میزان فروش تبلت در فضای آنلاین آمریکا را داشته است دیجیاتو |۱۳:۳۵ استقبال بالای خریداران از ساعت هوشمند تگ هوئر +عکس صبحانه آنلاین |۱۳:۳۳ فروش آنلاین تبلت های مایکروسافت در آمریکا از اپل پیشی گرفت گجت نیوز |۱۳:۳۲ مشخصات گوشی میان رده جدید ال جی K7 فاش شد گجت نیوز |۱۳:۳۲ زائران کربلا چقدر با تلفن صحبت کردند؟ ایستنا |۱۳:۳۲ سامسونگ در حال آزمایش لوله های خنک کننده در گلکسی اس ۷ برای کاهش دمای اسنپدراگون ۸۲۰ ؟! گجت نیوز |۱۳:۳۲ Android 6.0 برای HD2 پورت شد مجله موبایل و تکنولوژی |۱۳:۳۱ آیا پرداخت هزینه بالا برای خرید رایانه ضروری است؟ دیتا لینک |۱۳:۲۷ رشد فروش تبلت های جداشدنی به رغم کاهش فروش تبلت های سنتی ایتنا |۱۳:۱۶ گیم تروپرز طبق وعده ی قبلی بازی Elements Epic Heroes را برای ویندوز فون منتشر کرد. وینفون |۱۳:۱۶ آتش گرفتن آیفون 6 پلاس در جیب شلوار یک شهروند! آی تی رسان |۱۳:۱۵ چه کسی از ایمیل های شما جاسوسی می کند افتانا |۱۳:۰۸ گوگل از ما چه چیزهایی می داند و به اشتراک می گذارد؟ ایتنا |۱۳:۰۷ ساخت نانوپروب های فعال الکتریکی برای سیگنال گیری اختلالات سلول عصبی فناوری و نوآوری |۱۳:۰۶ حمایت از پژوهش در حوزه بهداشت ضرورت دارد فناوری و نوآوری |۱۳:۰۶ جزئیاتی درباره الکامپ 2015 / تلاش برای حضور رییس جمهوری ایستنا |۱۳:۰۲ مرگ فلش ادوبی تائید شد مرگ فلش ادوبی تائید شد ایتنا |۱۳:۰۲ ایجاد زبان مشترک میان پژوهشگران و مهندسین صنایع کشور ضروری است فناوری و نوآوری |۱۲:۵۵ تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکت های دانش بنیان ارائه می شود فناوری و نوآوری |۱۲:۵۵ گوشی 4 اینچی آیفون 7c پاییز سال آینده عرضه می شود زومیت |۱۲:۴۹ «مد»؛ صنعتی فرهنگی است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۱۲:۴۴ کرتانا اکنون می تواند وب سایت های گوگل، یاهو و ویکی پدیا را مستقیماً باز کند. وینفون |۱۲:۴۳ حمایت از پژوهش در حوزه بهداشت ضروری است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۱۲:۳۴ میزان استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی ایتنا |۱۲:۳۲ معرفی 10 تبلت و لپ تاپ جایگزین آی پد پرو اپل خبر آنلاین |۱۲:۲۷ تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکت های دانش بنیان ارائه می شود معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۱۲:۲۳ تبلتی که به جای ناشنوایان حرف می زند ایتنا |۱۲:۲۳ ۵ عامل باورنکردنی که سرعت وای فای شما را پایین می آورند دیتا لینک |۱۲:۲۰ 3.2 میلیارد نفر در کل جهان آنلاین شدند صبحانه آنلاین |۱۲:۱۸ رصد وضعیت پروانه گمرکی با تلفن همراه صبحانه آنلاین |۱۲:۱۸ نمایش خودروی مفهومی S-FR تویاتا در پیست مسابقه ترنجی |۱۲:۱۷ جمع بندی افتتاحیه رویداد Playstation Experience 2015 سونی زومیت |۱۲:۱۴ کورتانا به قابلیت «روزهای خاص» مجهز می شود دیجیاتو |۱۲:۰۹ "لای فای"جایگزین "وای فای"می شود کوگانا |۱۲:۰۰ معرفی مانیتور ۲۵ اینچی ایسوس MX25AQ با حاشیه های بسیار کم گجت نیوز |۱۱:۵۹ اتحاد غول های ژاپنی : توشیبا، فوجیستو و Vaio و تاسیس یک شرکت جدید برای تولید لپ تاپ گجت نیوز |۱۱:۵۹ تماشا کنید : ویدیو و تصاویر رندر شده گوشی مایکروسافت لومیا ۸۵۰ گجت نیوز |۱۱:۵۸ راه اندازی اینترنت پرسرعت 25 هزار روستا تا پایان سال ایتنا |۱۱:۵۶ اعلام لیست محبوب ترین کلمات جستجو شده در جستجوگر Bing آی تی رسان |۱۱:۵۵ انتقاد از مدیرفیس بوک به علت تبلیغات دروغین در مورد بذل و بخشش 45 میلیارد دلاری ایتنا |۱۱:۵۱ Asetek خواستار توقف فروش کارت گرافیک R9 Fury X و GTX 980 Waterforce شد شهر سخت افزار |۱۱:۴۸ ۵ شیوه برای پذیرا شدن نظرات مشتریان به صورت آنلاین و جذب مشتری های بیشتر دیجیاتو |۱۱:۴۶ تصاویر جدیدی از عنوان انحصاری The Tomorrow Children منتشر شد گیمفا |۱۱:۴۴ شوهی یوشیدا توضیح می دهد که چرا در PSX عناوین بزرگی معرفی نشده است گیمفا |۱۱:۴۴ اجرای بازی های پلی استشین 2 روی کنسول جدید سونی ممکن شد ایتنا |۱۱:۴۲ Digno Rafre نخستین تلفن هوشمند قابل شستشو +عکس صبحانه آنلاین |۱۱:۴۲ اپل و گوگل در صدر نوآورترین کمپانی های سال 2015؛ سامسونگ در رده پنجم زومیت |۱۱:۳۸ با Fused، عکس ها را با هم ترکیب کنید. وینفون |۱۱:۳۸ فضای مجازی؛ عصای دستمان یا قاتل جانمان؟ isf |۱۱:۳۴ فیلم های سیاه؛ هتک حیثیت با جزای اندک isf |۱۱:۳۴ باز هم پنچریم isf |۱۱:۳۴ 631 طرح شرکت های دانش بنیان تایید شد آی سی تی پرس |۱۱:۲۵ بیشترین کلمات جستجو شده در موتور جستجو Bing در سال ۲۰۱۵ دیتا لینک |۱۱:۱۰ میت 8 هواوی ۱۸ آذر ماه روانه بازار می شود زومیت |۱۱:۰۸ حمایت از طراحی صنعتی محصولات دانش بنیان فناوری و نوآوری |۱۱:۰۴ در بروزرسانی جدید کورتانا، این دستیار هوشمند به شما سلام خواهد کرد و در روز های خاص، کار هایی متفاوت انجام می دهد ترنجی |۱۱:۰۴ عروسک های باربی جدید اطلاعات کودکان را در اختیار هکرها قرار می دهند ایتنا |۱۱:۰۲ بخش عمده ای از کدنویسی مرورگر تازه مایکروسافت در اختیار عموم قرار گرفت ایتنا |۱۱:۰۰ «ذن فون مکس» از ایسوس با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری به زودی عرضه خواهد شد [تماشا کنید] دیجیاتو |۱۰:۵۵ تا در دل من عشق تو افروخته شد... معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۱۰:۵۳ حمایت از استارتاپ ها در الکامپ زومیت |۱۰:۴۶ ابداع جدید اپل؛ پرینتر سه بعدی رنگی ایتنا |۱۰:۴۵ اینترنت پرسرعت 25 هزار روستا تا پایان سال راه اندازی میشود آی سی تی پرس |۱۰:۴۱ گالری قدرتمند و پیشرفته اندروید را از اینجا دانلودکنید + دانلود دیتا لینک |۱۰:۳۶ مقایسه بهترین گوشی های هوشمند بازار از نظر نگه داری شارژ+جدول دیتا لینک |۱۰:۳۶ گوگل اطلاعات شخصی کودکان را ضبط می کند

اكنون 8/5/2024, 6:20 am ميباشد