سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)

sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر) Empty 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:56 pm

سایت هایوهو : نفت آبادان از دانشگاه آزاد انتقام گرفت/ پیروزی خارج از خانه شاگردان شاهین طبع در مشهد ایفنام |۱۹:۰۲ منع حضور تماشاگران اصفهانی در سالن تا پایان فصل و محرومیت 3 جلسه ای حنطه ایفنام |۱۹:۰۲ نائینی: تهران هستم و پول سفر به زاهدان را ندارم! / داورزنی مهرام را به ما معرفی کرد ایفنام |۱۹:۰۲ پیروزی صدرنشینان/ شهرداری تبریز مغلوب نیروی زمینی شد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۰۱ سرمربی استقلال اهواز 3 جلسه محروم شد مشرق نیوز |۱۹:۰۱ کفاشیان: نه دستگیر شدم نه اسناد ضبط شد دانا |۱۹:۰۱ کمیته انضباطی آرای خود را اعلام کرد باشگاه خبرنگاران |۱۹:۰۱ عذر خواهی BBC از مالک سابق استون ویلا پس از مرتبط کردن وی با حزب الله لبنان! طرفداری |۱۹:۰۰ لیگ برتر بسکتبال؛ شیمیدر شهرداری گرگان را شکست داد طرفداری |۱۹:۰۰ عبدی: همه تیم های ایران مشکل مالی دارند؛ من باید الگوی بازیکنان جوان باشم طرفداری |۱۹:۰۰ انتقام پتروشیمی از ثامن و شکستی دیگر برای دانشگاه آزاد ایسنا |۱۸:۵۹ نفت آبادان از دانشگاه آزاد انتقام گرفت/ پیروزی خارج از خانه شاگردان شاهین طبع در مشهد فارس نیوز |۱۸:۵۶ نائینی: تهران هستم و پول سفر به زاهدان را ندارم! / داورزنی مهرام را به ما معرفی کرد فارس نیوز |۱۸:۵۶ فیلم |مبلغ عجیب فسخ قرارداد کواچ پارس فوتبال |۱۸:۵۶ فیلم |مبلغ عجیب فسخ قرارداد کواچ پارس فوتبال |۱۸:۵۶ حنطه سه جلسه محروم شد ایسنا |۱۸:۵۵ فرگوسن: از حضور کلوپ در لیورپول نگرانم طرفداری |۱۸:۵۳ نمایندگان نفت عازم کوالالامپور می شوند بولتن نیوز |۱۸:۵۳ پیروزی شیمیدر مقابل شهرداری گرگان و دومین برد نیروی زمینی در فصل جاری ایفنام |۱۸:۵۱ مدیرعامل شمیدر گفت مرا از سالن اخراج کنند ایفنام |۱۸:۵۱ در بازی با لورکوزن، پیکه و اینیستا استراحت می کنند ورزش11 |۱۸:۵۱ گریژمان: از زندگی در اسپانیا راضی هستم و به لیگ برتر نمی روم ورزش11 |۱۸:۵۱ فیلم | پیروزی ممفیس در لحظات آخر پارس فوتبال |۱۸:۵۱ فیلم | نفرات برتر رقابتهای انتخابی تیم ملی مشخص شدند پارس فوتبال |۱۸:۵۱ حنطه سه جلسه محروم شد؛ گیتی پسند تا پایان فصل نسیم آنلاین |۱۸:۴۷ فرگوسن: اخراج مورینیو حرکتی احمقانه است ورزش سه |۱۸:۴۷ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند ورزش سه |۱۸:۴۷ شاکری به دیدار با استقلال می رسد ورزش سه |۱۸:۴۷ جریمه سنگین برای سرمربی لیگ برتری که به داور حمله ور شده بود خبر آنلاین |۱۸:۴۷ پرتاب های آزاد و سه امتیازی موفقی نداشتیم/ بازی تماشاگرپسند بود مهر نیوز |۱۸:۴۶ گفتند از باشگاه نفت شکایت کنید جهان نیوز |۱۸:۴۶ اسامی 48 مسافر تکواندو در المپیک ریو آریا نیوز |۱۸:۴۵ مدیرعامل شمیدر گفت مرا از سالن اخراج کنند فارس نیوز |۱۸:۴۵ سلفی بهترین بازیکن جهان با پسرش در خواب! جام نیوز |۱۸:۴۵ بوتلند: لیورپول؟ باعث افتخار است که به آن ها مرتبط شده ام طرفداری |۱۸:۴۴ احتمال افزایش سهمیه تکواندوی ایران در المپیک به چهار سهیمه طرفداری |۱۸:۴۴ دیدار خانواده نوروزی با جانباز قطع نخاع و هوادار فقید پرسپولیس پرسپولیس نیوز |۱۸:۴۴ رویانیان: موسی سلامت جامعه فوتبال را خجالت زده کرد پرسپولیس نیوز |۱۸:۴۴ شایعه حضور لوزانو در قطر و بی سرمربی ماندن والیبال ایران (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۱۸:۴۳ حرکات تکنیکی داگلاس کاستا در تمرینات بایرن (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۱۸:۴۳ سرمربی استقلال اهواز محروم شد ورزش خوزستان |۱۸:۴۲ آغاز تمرینات استقلال اهواز با حضور بومی ها ورزش خوزستان |۱۸:۴۲ ذوب آهن 4 - 2 سایپا؛ درخشش خرید جدید گل محمدی سایت هواداران فوتبال |۱۸:۴۲ اتفاق ویژه: تمدید قرارداد توتی در سن 39 سالگی سایت هواداران فوتبال |۱۸:۴۲ تساوی نفط الوسط در حضور کرار باشگاه خبرنگاران |۱۸:۴۱ هدیه ای که مسیر زندگی بختیار را عوض کرد بولتن نیوز |۱۸:۴۱ سیدصالحی: با قدرت برمی گردم بولتن نیوز |۱۸:۴۱ شکست سایپا برابر ذوب آهن در بازی پر گل بولتن نیوز |۱۸:۴۱ عکس یادگاری بازیکنان استقلال در برف/عکس بولتن نیوز |۱۸:۴۱ از سوی کمیته انضباطی/علی حنطه سه جلسه محروم شد کاپ |۱۸:۴۱ آغاز تمرینات استقلال اهواز با حضور بومی ها ورزش خوزستان |۱۸:۴۲ ذوب آهن 4 - 2 سایپا؛ درخشش خرید جدید گل محمدی سایت هواداران فوتبال |۱۸:۴۲ اتفاق ویژه: تمدید قرارداد توتی در سن 39 سالگی سایت هواداران فوتبال |۱۸:۴۲ تساوی نفط الوسط در حضور کرار باشگاه خبرنگاران |۱۸:۴۱ هدیه ای که مسیر زندگی بختیار را عوض کرد بولتن نیوز |۱۸:۴۱ سیدصالحی: با قدرت برمی گردم بولتن نیوز |۱۸:۴۱ شکست سایپا برابر ذوب آهن در بازی پر گل بولتن نیوز |۱۸:۴۱ عکس یادگاری بازیکنان استقلال در برف/عکس بولتن نیوز |۱۸:۴۱ از سوی کمیته انضباطی/علی حنطه سه جلسه محروم شد کاپ |۱۸:۴۱ پیروزی نزدیک شیمیدر در هفته اول دور برگشت بسکتبال کاپ |۱۸:۴۱ بنجل های چینی به اسم ستاره های خارجی/23میلیاردبرای استخدام سوهان روح! کاپ |۱۸:۴۱ کمالوند:تراکتورسازی فرصت جبران دارد/پرسپولیسی بودنم صحت ندارد کاپ |۱۸:۴۱ آگوئرو به بازگشت از مصدومیت حتی نزدیک هم نیست کاپ |۱۸:۴۱ مهدی رحمتی در کنار بازیگر معروف +عکس 9 صبح |۱۸:۴۰ شیمیدر 76-72 شهرداری گرگان(ویدیو) ایفنام |۱۸:۳۹ قطری ها به دنبال سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران(ویدیو) ایفنام |۱۸:۳۹ پیروزی شیمیدر مقابل شهرداری گرگان و دومین برد نیروی زمینی در فصل جاری فارس نیوز |۱۸:۳۸ فیلم | مردانی به طلای جایزه بزرگ مکزیک رسید پارس فوتبال |۱۸:۳۸ ناجی بدشانس تکواندو بدون المپیک تحلیل ایران |۱۸:۳۸ در بازی استقلال حمایتمان کنید/ امیدوارم طلسم 40 ساله را بشکنیم آناج |۱۸:۳۷ پایاسازه تبریز از حضور در لیگ دسته اول فوتسال انصراف داد آناج |۱۸:۳۷ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند خبرگزاری تسنیم |۱۸:۳۷ تاکید مظلومی برای تمرین در چمن ورزش سه |۱۸:۳۵ ونگر: از همان ابتدا به المپیاکوس حمله می کنیم ورزش سه |۱۸:۳۵ نظر جالب بنیتس درباره مقایسه BBC با MSN جام جم آنلاین |۱۸:۳۴ برای بازی با پرسپولیس در شهرقدس/راه آهن از شورای تامین مجوز گرفت پرسپولیس نیوز |۱۸:۳۳ باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید ورزش11 |۱۸:۳۲ ناچو: بهترین راه مقابله با وراجی های "پیکه" بی خیالی است! ورزش11 |۱۸:۳۲ تراکتورسازی در آتش اختلافات ورزش11 |۱۸:۳۲ بوکسورهای ایرانی برای مسابقات ستارگان جهان آماده می شوند واحد مرکزی خبر |۱۸:۳۰ بوکسورهای ایرانی برای مسابقات ستارگان جهان آماده می شوند واحد مرکزی خبر |۱۸:۳۰ برف بازی به جای فوتبال خبرگزاری تماشاگر |۱۸:۲۹ احتمال حضور بهنام اسبقی در المپیک قوت گرفت فرهنگ نیوز |۱۸:۲۹ احتمال همکاری ایفمارک ایران با فدراسیون پزشکی ورزشی ایفنام |۱۸:۲۸ خوروش: در نیم فصل دوم تقویت می شویم فولاد مبارکه سپاهان |۱۸:۲۷ آغاز لیگ برتر والیبال جوانان، 25 آذر آریا نیوز |۱۸:۲۷ برترین ها مشخص شدند آریا نیوز |۱۸:۲۷ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه فردا نیوز |۱۸:۲۵ هفته چهاردهم لیگ به تعویق نمی افتد بولتن نیوز |۱۸:۲۵ فرگوسن: اخراج مورینیو کاری احمقانه است بولتن نیوز |۱۸:۲۵ اخبار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ورزش سه |۱۸:۲۳ فرهاد مجیدی در بارسلونا + عکس میزان |۱۸:۲۲ نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه/ فسادها نفرت انگیز است مهر نیوز |۱۸:۲۲ تیم شهرداری گرگان مغلوب شیمیدر تهران شد/ درخشش «ریچاردز»کافی نبود مهر نیوز |۱۸:۲۲ ثبت قراردادم به نظر استیماچ بستگی دارد فولاد مبارکه سپاهان |۱۸:۲۲ جماعتی: وقتی به جدول نگاه می کنم، خجالت زده می شوم طرفداری |۱۸:۲۱ غیبت آزمون و روستوفی ها در جمع 10 بازیکن برتر روسیه کاپ |۱۸:۲۱ برای بازی با پرسپولیس در شهرقدس/راه آهن از شورای تامین مجوز گرفت کاپ |۱۸:۲۱ مراسم شهردار تهران مهمتر از ترحیم هوادار پرسپولیس و عیادت قلیچ کاپ |۱۸:۲۱ دلیل رحمتی برای غیبت در برنامه90 برای بازی با پرسپولیس در شهرقدس/راه آهن از شورای تامین مجوز گرفت کاپ |۱۸:۲۱ مراسم شهردار تهران مهمتر از ترحیم هوادار پرسپولیس و عیادت قلیچ کاپ |۱۸:۲۱ دلیل رحمتی برای غیبت در برنامه90 نامه نیوز |۱۸:۲۰ آخرین وضعیت ورزشکاری که 18 بار جراحی شد 9 صبح |۱۸:۲۰ طفره بنیتس ازپاسخ به سوالی درموردمثلثBBC ورزش سه |۱۸:۱۷ نتایج هفته هجدهم رقابت های دسته اول ورزش سه |۱۸:۱۷ پادوانی و شیمبا به تمرینات اضافه شدند فولاد مبارکه سپاهان |۱۸:۱۷ روشندل:فقط برای سپاهان بازی می کنم فولاد مبارکه سپاهان |۱۸:۱۷ درخشنده: نماینده زاهدان اگر این هفته هم بازی نکند، از لیگ حذف می شود خبرگزاری تسنیم |۱۸:۱۶ مراسم شهردار تهران مهمتر از ترحیم هوادار پرسپولیس و عیادت قلیچ پرسپولیس نیوز |۱۸:۱۶ عنایتی: فروزان باید عواقب کارش را می دانست بولتن نیوز |۱۸:۱۵ شوخی رحمتی با مربیان استقلال/عکس بولتن نیوز |۱۸:۱۵ فوتبال باشگاهی در اروپا شبکه خبر |۱۸:۱۵ احتمال همکاری ایفمارک ایران با فدراسیون پزشکی ورزشی فارس نیوز |۱۸:۱۵ لیست بازیکنان یوونتوس برای جدال با سویا؛ غیبت مانژوکیچ و اورا طرفداری |۱۸:۱۵ اسامی بازیکنان رئال مادرید برای دیدار مقابل مالمو؛ غیبت برخی ستاره ها طرفداری |۱۸:۱۵ ذوب آهن 4 - 2 سایپا؛ درخشش خرید جدید گل محمدی طرفداری |۱۸:۱۴ عکس یادگاری بازیکنان استقلال در برف(عکس) سایت هواداران فوتبال |۱۸:۱۴ ذوب آهن مقابل سایپا به پیروزی رسید مهر نیوز |۱۸:۱۳ تست الکل فوتبالیست معروف مثبت اعلام شد! خدمت |۱۸:۱۲ تساوی نفت الوسط در حضور 90 دقیقه ای کرار ورزش سه |۱۸:۱۱ احتمال حضور بهنام اسبقی در المپیک قوت گرفت مشرق نیوز |۱۸:۱۰ عاشق هواداران تراکتورهستم/ دوست داشتم به پرسپولیس بروم جام نیوز |۱۸:۱۰ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی خبر آنلاین |۱۸:۰۹ تساوی نفط الوسط مقابل الزوراء در حضور ۹۰ دقیقه ای کرار طرفداری |۱۸:۰۸ داورزنی، فقط سه رقیب پیدا کرد طرفداری |۱۸:۰۸ هشدار جدی مقتدایی به تیم های خوزستانی ورزش سه |۱۸:۰۶ سیدصالحی: با قدرت برمی گردم ورزش سه |۱۸:۰۶ واکنش رئیس سازمان لیگ به مرگ هوادار پرسپولیس میزان |۱۸:۰۶ طالبلو: به پرسپولیس نمی روم خبرگزاری تماشاگر |۱۸:۰۵ حمودی: امیدوارم هر چه سریعتر وضعیت سرمربی تیم مشخص شود/ بازی سختی مقابل استقلال داریم وانا نیوز |۱۸:۰۵ تصاویر دیدنی/ وقتی استقلالی ها بچه مدرسه ای می شوند وانا نیوز |۱۸:۰۵ تمدید قرارداد توتی در سن 39 سالگی بولتن نیوز |۱۸:۰۵ پایان هفته آخرین فرصت شهرداری برای واریز حق شرکت در مسابقات دوچرخه سواری آناج |۱۸:۰۴ تمرینات شاگردان کمالوند در هوای سرد تبریز پیگیری شد + تصاویر آناج |۱۸:۰۴ صعود ۸ پله ای البرز در رده بندی شمشیربازی کشور تحلیل ایران |۱۸:۰۳ تیم منتخب هفته پانزدهم سری آ ایتالیا (Gazzetta) طرفداری |۱۸:۰۱ عنایتی: فروزان باید عواقب کارش را می دانست ورزش سه |۱۸:۰۰ مدافع استقلال:انتخاب من مسی است/با برف خاطرات زیادی ساختیم کاپ |۱۷:۵۷ توتی قراردادش را یک ساله تمدید می کند کاپ |۱۷:۵۷ آخرین وضعیت پروپیچ و خرسندنیا از زبان معاون پزشکی استقلال کاپ |۱۷:۵۷ جلالی:یک بازیکن از سایپا جدا می شود/میداوودی آماده تر شده است کاپ |۱۷:۵۷ تساوی نفط الوسط مقابل الزوراء در حضور ۹۰ دقیقه ای کرار ایفنام |۱۷:۵۶ برتری ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه نسیم آنلاین |۱۷:۵۶ مناف هاشمی: در صورت اجرایی شدن طرح های مالی وزارتخانه، تحولی بزرگ ایجاد می شود نسیم آنلاین |۱۷:۵۶ داورزنی، فقط سه رقیب پیدا کرد بولتن نیوز |۱۷:۵۶ برف بازی استقلالی ها به جای بازی تدارکاتی بولتن نیوز |۱۷:۵۶ دیدارهای معوقه لیگ یک فردا برگزار می شوند بولتن نیوز |۱۷:۵۶ فیلم | داور هفت تیر کش در برزیل پارس فوتبال |۱۷:۵۵ 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی
    sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر) Empty رد: 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

شوخی رحمتی با مربیان استقلال(عکس) سایت هواداران فوتبال |۱۷:۵۵ واکنش تند رحمتی به ماجرای جنجالی صدرا + عکس جام نیوز |۱۷:۵۲ هدیه کوچکی که مسیر زندگی بختیار را عوض کرد مشرق نیوز |۱۷:۵۱ بهترین راه، بی اعتنایی به طعنه های پیکه است ورزش سه |۱۷:۴۹ منوچهری: همه دوست دارند تیکی تاکا بازی کنند ورزش سه |۱۷:۴۹ پیشکسوت های میلان و اینتر حق را با مالدینی دانستند ایفنام |۱۷:۴۵ تساوی نفط الوسط مقابل الزوراء در حضور ۹۰ دقیقه ای کرار فارس نیوز |۱۷:۴۵ بنیتز: لوکاس وازکز؟ برخی بازیکنان خوب گوش می دهند و رشد می کنند؛ راموس برای دیدار فردا آماده نیست طرفداری |۱۷:۴۳ تراپ: ابتدا یک مهاجم بودم؛ کان، نویر، بوفون و کاسیاس الگوی دروازه بانی ام بوده اند طرفداری |۱۷:۴۳ بدبیاری های یونایتد کامل شد / رونی و اشنایدرلین به بازی با وولفسبورگ نمی رسند ورزش11 |۱۷:۴۳ همراه تماشاگر فوت شده : باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید پرسپولیس نیوز |۱۷:۴۳ سرمربی پرسپولیس بازیکن تستی را تایید می کند؟ جام نیوز |۱۷:۴۲ آخرین وضعیت ورزشکاری که 18 بار جراحی شد فردا نیوز |۱۷:۴۱ واکنش شدید رحمتی به ماجرای پزشک بی رحم + عکس میزان |۱۷:۴۰ افت روحی شمسایی پس از مصدومیت/ نتایج ضعیف تأسیسات در غیاب کاپیتان میزان |۱۷:۴۰ فرگوسن: سران چلسی حماقت کردند باشگاه خبرنگاران |۱۷:۴۰ چهار نامزد فدراسیون والیبال در انتظار تایید صلاحیت باشگاه خبرنگاران |۱۷:۴۰ مبینی: هیچ مجوزی برای تور آزاد کویرنوردی ۱۰ آذر صادر نشده بود خبرگزاری تسنیم |۱۷:۴۰ پتروکیان شوشتر مقابل پارس جنوبی پیروز شد ورزش خوزستان |۱۷:۳۹ جشنواره گل شهرداری ماهشهر در یزد ورزش خوزستان |۱۷:۳۹ افت عجیب لیونل مسی نسبت به فصل گذشته ورزش سه |۱۷:۳۹ سه نفری که می خواهند رئیس لوزانو شوند خبر آنلاین |۱۷:۳۸ حمله کاپیتان استقلال به اتفاق رخ داده در بیمارستانی درخمینی شهر +تصویر کاپ |۱۷:۳۶ یورنته: دو سال بی نظیر در یووه داشتم کاپ |۱۷:۳۶ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال/ 4 نفر ثبت نام کردن کاپ |۱۷:۳۶ ایرانپوریان در واکنش به ناراحتی اش از تونی/شرایط خیلی حساس است کاپ |۱۷:۳۶ ازتراکتور گله دارم ولی عاشق هوادارانش هستم/دوست داشتم به پرسپولیس بروم کاپ |۱۷:۳۶ زیباترین گلهای سوئد در مقدماتی یورو 2016 (سوپر گلهای زلاتان)(ویدیو) ایفنام |۱۷:۳۵ همراه تماشاگر فوت شده : باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید وانا نیوز |۱۷:۳۳ مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد وانا نیوز |۱۷:۳۳ فتح الله زاده: دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند وانا نیوز |۱۷:۳۳ درخشش خرید جدید گل محمدی مقابل سایپا/سرمای استخوان سوز و تقدیر از جلالی و نکونام وانا نیوز |۱۷:۳۳ کیانی: پرشورها دوست دارند تونی بماند ورزش سه |۱۷:۳۳ آینده سازان مقابل شهرداری بم، بدشانسی آورد/بی توجهی به موقعیت ها مهر نیوز |۱۷:۳۱ رحمتی بدون خداحافظی از تمرین رفت! سایت هواداران فوتبال |۱۷:۳۱ فیلم | خطا های وحشیانه کارت قرمز پارس فوتبال |۱۷:۳۰ امضای نامه علیه محسن فروزان! جام نیوز |۱۷:۳۰ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال مشرق نیوز |۱۷:۳۰ چرا بازی دوستانه استقلال تهران لغو شد؟ ایسنا |۱۷:۲۸ جریمه یک میلیاردی استقلال به خاطر ۲ بازیکن داخلی! آفتاب |۱۷:۲۸ هزینه 60 میلیون یورویی بانوی پیر برای بدست آوردن گوندوغان و موتینیو ورزش11 |۱۷:۲۷ شطرنج بازان مجاز به حضور در مسابقات قهرمانی کشور معرفی شدند آریا نیوز |۱۷:۲۵ پیگرینی: باید وظیفه مان را به درستی انجام دهیم؛ آگرو را در اختیار نخواهیم داشت طرفداری |۱۷:۲۵ یوسفی: نیاز به حمایت اداری داریم نه مالی/ خارجی ها 30 دلار ورودیه پرداخت می کنند ایفنام |۱۷:۲۵ مهلت ثبت نام نامزدهای تصدی ریاست فدراسیون والیبال تمام شد ایفنام |۱۷:۲۵ احتمال بازگشت سهمیه المپیک اسبقی وجود دارد ایسنا |۱۷:۲۴ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه 9 صبح |۱۷:۲۴ پیشکسوت های میلان و اینتر حق را با مالدینی دانستند فارس نیوز |۱۷:۲۴ برف، استقلالی ها را زمین گیر کرد + عکس میزان |۱۷:۲۳ مهلت ثبت نام نامزدهای تصدی ریاست فدراسیون والیبال تمام شد داورزنی، فقط سه رقیب پیدا کرد خبرگزاری تسنیم |۱۷:۲۲ جویباری و امیری همچنان مسئول نقل و انتقالات استقلال اند باشگاه خبرنگاران |۱۷:۲۲ برتری یک نیمه ای شیمیدور برابر گرگانی ها باشگاه خبرنگاران |۱۷:۲۲ یحیی پیروز نبرد آقا معلم ها باشگاه خبرنگاران |۱۷:۲۲ بازی زیر دوش آسمانی/عکس بولتن نیوز |۱۷:۲۲ شیری:نمی گذاریم بدشانسی ها اثر منفی بگذارد ورزش سه |۱۷:۲۲ از طوفان گوچی تا غیبت سردار بولتن نیوز |۱۷:۲۱ نمایندگان باشگاه نفت عازم کوالالامپور می شوند مهر نیوز |۱۷:۲۱ عکس هایی از برف بازی استقلالی ها در تمرین امروز خبر آنلاین |۱۷:۱۹ هفته چهاردهم لیگ به تعویق نمی افتد ورزش سه |۱۷:۱۶ توقف پیکان و پیروزی نفت آبادان و خونه به خونه نسیم آنلاین |۱۷:۱۶ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای تصدی ریاست فدراسیون والیبال؛ چهار نفر ثبت نام کردند نسیم آنلاین |۱۷:۱۶ سالروز حمام خون در المپیک/ انتقام فرزندان افتخار از ارتش سرخ در استخر کاپ |۱۷:۱۵ طاقت کاپیتان تمام شد/ایرانپوریان به تونی؛چرا تکلیفت را روشن نمی کنی کاپ |۱۷:۱۵ دی بروین: مقابل گلادباخ کار سختی داریم کاپ |۱۷:۱۵ کفاشیان:کسی از نهادامنیتی به دفترم نیامد/باسازمان بازرسی جلسه داشتیم کاپ |۱۷:۱۵ برتری ذوب آهن مقابل سایپا کاپ |۱۷:۱۵ حنطه: نمی دانم چرا مقابل حرف هایم صفر اضافه می کنند/ قرار بود از شنبه تمرینات آغاز شود ایفنام |۱۷:۱۴ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه ایفنام |۱۷:۱۴ باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید ایفنام |۱۷:۱۴ پیروزی ملوان مقابل شهرداری ارومیه ایفنام |۱۷:۱۴ یوسفی: نیاز به حمایت اداری داریم نه مالی/ خارجی ها 30 دلار ورودیه پرداخت می کنند فارس نیوز |۱۷:۱۳ لیست بازیکنان بارسلونا برای سفر به آلمان؛ غیبت اینیستا، پیکه و آلوز طرفداری |۱۷:۱۳ همراه تماشاگر فوت شده پرسپولیس : به ما گفتند از باشگاه نفت شکایت کنید؛ وقتی جان تماشاگر ارزش ندارد چرا ورزشگاه برویم؟ طرفداری |۱۷:۱۳ سلفی سوپراستاره ها در کلینیک استقلال خبرگزاری تماشاگر |۱۷:۱۲ فرگوسن: اخراج مورینیو اقدامی احمقانه است ورزش11 |۱۷:۱۲ فولر: با شکست بارسا شگفتی ساز می شویم آریا نیوز |۱۷:۱۱ لغو دو دیدار و توقف خانگی پیکان برابر مس/ تنها دو بازی برنده داشت مهر نیوز |۱۷:۱۱ نماینده والیبال نشسته بانوان گلستان راهی مرحله دوم شد مهر نیوز |۱۷:۱۱ شعار علیه قلعه نویی در تمرین تراکتورسازی بولتن نیوز |۱۷:۱۰ خلیل زاده: شرایط خوبی نداریم بولتن نیوز |۱۷:۱۰ بنیتس:همیشه بایدمثل نیمه اول بازی باختافه باشیم ورزش سه |۱۷:۱۰ اخباری: در بازی استقلال حمایتمان کنید ورزش سه |۱۷:۱۰ تایید ورود نهاد های مسئول به فدراسیون فوتبال مشرق نیوز |۱۷:۱۰ روایت همراه تماشاگر فوت شده در بازی پرسپولیس مشرق نیوز |۱۷:۱۰ تیم محبوب آذری ها در آتش اختلافات مشرق نیوز |۱۷:۱۰ فیلم | مجله ورزشی ساعت 14:30 روز دوشنبه 16 آذر 1394 پارس فوتبال |۱۷:۱۰ دیدار هاشمی با سفیر ایران در مکزیک خبرگزاری تسنیم |۱۷:۰۹ واکنش برانکو به شایعه مذاکره با دروازه بان های استقلالی دانا |۱۷:۰۹ برانکو پنالتی زن " پرسپولیس " را مشخص کرد؟ جام نیوز |۱۷:۰۸ نتایج هفته هجدهم لیگ یک،پیکان فرصت صدرنشینی را از دست داد طرفداری |۱۷:۰۷ پیروزی ملوان مقابل شهرداری ارومیه فارس نیوز |۱۷:۰۷ حنطه: کرمانشاهی 15 کیلو اضافه وزن دارد ورزش خوزستان |۱۷:۰۶ مبلغ فسخ قرارداد کواچ چقدر است؟ میزان |۱۷:۰۶ پسر قلعه نویی با پیراهن قرمز + عکس میزان |۱۷:۰۶ بن بست تراکتورسازی با اولیویرا 9 صبح |۱۷:۰۵ آخرین وضعیت ورزشکاری که 18 بار جراحی شد 9 صبح |۱۷:۰۵ شکست سایپا برابر ذوب آهن در بازی پر گل ورزش سه |۱۷:۰۴ درخواست ۳ فدراسیون برای جذب مربی خارجی بررسی شد نسیم آنلاین |۱۷:۰۴ لیگ برتر فوتسال بانوان؛ رای کمیته انضباطی در خصوص بازیکنان متخلف کلاس اسپانیایی فرهاد مجیدی در بارسلونا + عکس جام نیوز |۱۷:۰۲ درخشش خرید جدید گل محمدی مقابل سایپا/سرمای استخوان سوز و تقدیر از جلالی و نکونام خبرگزاری تسنیم |۱۷:۰۱ زهرا نعمتی در آستانه کسب عنوان برترین ورزشکار ماه جهان باشگاه خبرنگاران |۱۷:۰۱ باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید فارس نیوز |۱۷:۰۱ ابهامات رالی سیستان و مرگ یک بانو وانا نیوز |۱۷:۰۱ حنطه: نمی دانم چرا مقابل حرف هایم صفر اضافه می کنند وانا نیوز |۱۷:۰۱ تراکتورسازی در آتش اختلافات وانا نیوز |۱۷:۰۱ افشارزاده: با حضور تاج و کفاشیان در مورد طلبکاران استقلال تصمیم گیری می کنیم وانا نیوز |۱۷:۰۱ برانکو: من و مذاکره با طالب لو؟!، از بوفون هم شرایطش را پرسیدم به پرسپولیس بیاید!/ طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست وانا نیوز |۱۷:۰۱ دی بروین: گلادباخ از بازیکنان مستعدی برخوردار است؛ آن ها می توانند در جمع 4 تیم برتر بوندسلیگا قرار بگیرند طرفداری |۱۷:۰۱ جعفری: بحث تعویض سرمربی میان هواداران تراکتور تفرقه انداخته است طرفداری |۱۷:۰۱ خبر بد برای علیرضا منصوریان مشرق نیوز |۱۷:۰۱ رفاقت با محرم، احمدی را دوباره سپاهانی کرد؟ مشرق نیوز |۱۷:۰۱ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه مشرق نیوز |۱۷:۰۱ بن بست تراکتورسازی با اولیویرا مشرق نیوز |۱۷:۰۱ وقتی بازیکن مورد علاقه کی روش تغییر نام می دهد (+عکس) عصر ایران |۱۷:۰۰ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا صراط نیوز |۱۶:۵۹ تراکتورسازی در آتش اختلافات صراط نیوز |۱۶:۵۹ موضوعی که برانکو را دیوانه کرده است/ واکنش به فسخ قرارداد با پرسپولیس تابناک |۱۶:۵۷ با پرطرفدارترین بازیکنان لیگ اشنا شوید/ همه بازیسازهای فوتبال ایران تیتر1 |۱۶:۵۶ چرایی رسانه ای شدن اختلاف با وزارت ورزش جهان نیوز |۱۶:۵۶ ماشین سازی در دقیقه 90 برد را از دست داد/ دوری هفته به هفته سبزقبایان از جمع مدعیان آناج |۱۶:۵۶ آخرین وضعیت تیم پرسپولیس از زبان برانکو نامه نیوز |۱۶:۵۵ استقلالی ها مرا اذیت کردند/ افشارزاده را به نجف دعوت کردم تحلیل ایران |۱۶:۵۵ یورنته: می خواهیم به لیگ اروپا برسیم؛ دو سال شگفت انگیز را در یوونتوس سپری کردم طرفداری |۱۶:۵۵ درخواست سه فدراسیون برای جذب مربی خارجی بررسی شد خبرگزاری تسنیم |۱۶:۵۵ فیلم/ درگیری بین هواداران فوتبال در شیلی خبرگزاری تسنیم |۱۶:۵۵ غایبان بازی مرگ و زندگی شیاطین سرخ در خانه گرگ ها بیشتر شدند خبرگزاری تسنیم |۱۶:۵۵ شوخی رحمتی با مربیان استقلال(عکس) ورزش سه |۱۶:۵۵ نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ پیروزی خونه به خونه برابر شهرداری اردبیل کاپ |۱۶:۵۴ شاگردان ویسی عرق گیری کردند کاپ |۱۶:۵۴ عکسی از تمرین بانوی المپیکی دو و میدانی با لاستیک! خبر آنلاین |۱۶:۵۴ برهانی و شهباززاده را به حال خودشان رها کنید کاپ |۱۶:۵۴ نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ پنجمین برد نفت برابر داماش کاپ |۱۶:۵۴ فرگوسن: آبراموویچ باید احمق باشد که مورینیو را اخراج کند کاپ |۱۶:۵۴ خبرنگارمضروب:صالحی گفت هرکاری دوست داری بکن/تاآخرشکایتم راپیگیری میکنم کاپ |۱۶:۵۴ کی روش فقط مشاهده کننده است/مگر خاکپور در کار کی روش دخالت می کند؟ کاپ |۱۶:۵۴ نتایج هفته هجدهم لیگ یک/تداوم تساوی های هرمزگان کاپ |۱۶:۵۴ نتایج هفته هجدهم لیگ یک/ تساوی پر گل فولاد و ایران جوان کاپ |۱۶:۵۴ پیروزی پرگل ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه ایسنا |۱۶:۵۴ شایعه مذاکره با دروازه بان فوق منشوری / خجالت هم خوب چیزی است پرسپولیس نیوز |۱۶:۵۴ مذاکره برانکو برای آوردن بوفون و کاسیاس به پرسپولیس فردا نیوز |۱۶:۵۴ عناوین روزنامه اسپورت اسپانیا 16 آذر | لوئیز انریکه هر طور شده بازیکن جدید می خواهد | بارسلونا آلونسو را زیر نظر دارد پارس فوتبال |۱۶:۵۲ روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا 16 آذر | علاقه مندی بارسا به این بازیکن | رکورد جدید سوارز پارس فوتبال |۱۶:۵۲ عناوین روزنامه مارکا اسپانیا 16 آذر | بنزما عصبی شد | رئیس جدید رئال در زمین فوتبال پارس فوتبال |۱۶:۵۲ عناوین روزنامه آ.اس اسپانیا 16 آذر | ماموریت رئال برای جذب لواندوفسکی | نشانه هایی از پیوستن ستاره بایرن به مادرید پارس فوتبال |۱۶:۵۲ نتایج کامل هفته هجدهم لیگ دسته اول +جدول مشرق نیوز |۱۶:۵۱ وقتی بازیکن مورد علاقه کی روش تغییر نام می دهد+عکس میزان |۱۶:۵۰ برف بازی بازیکنان استقلال در تمرین + عکس میزان |۱۶:۵۰ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه

اكنون 29/3/2024, 4:49 am ميباشد