سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)

sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر) Empty نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:31 pm

سایت هایوهو : برگزاری رالی مختلط در روز اربعین! روزنامه جوان |۲۱:۴۷ لبخند روی لبش خشکید! روزنامه جوان |۲۱:۴۷ واکنش رحمتی به بازکردن بخیه های صورت کودک چهار ساله دانا |۲۱:۴۶ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان دانا |۲۱:۴۶ انتقام پتروشیمی از ثامن و شکستی دیگر برای دانشگاه آزاد دانا |۲۱:۴۶ بهترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر از نگاه هواداران انتخاب شد دانا |۲۱:۴۶ نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه دانا |۲۱:۴۶ عابدزاده علیه کفاشیان: او نمی تواند ریاست کند دانا |۲۱:۴۶ حواشی بسکتبال شیمیدر-شهرداری گرگان(ویدیو) ایفنام |۲۱:۴۳ شلیک هفت گلوله بر پیکر ملی پوش ایران و قهرمان آسیا باشگاه خبرنگاران |۲۱:۴۲ استراحت پیکه و اینیستا در دیدار با لورکوزن ورزش سه |۲۱:۴۲ باشگاه پرسپولیس به ما گفت از باشگاه نفت شکایت کنید سایت هواداران فوتبال |۲۱:۴۱ فیلم | گزارش جالب از مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال دستی ایران در بوکان پارس فوتبال |۲۱:۴۱ روزنامه گل 17 آذر | برانکو این دو نفر را نمی خواهد! | واکنش به شائبه خطی بودن شعار استقلالی ها | نکونام رفت که خبر بدهد اما... پارس فوتبال |۲۱:۴۱ حضور منچستر یونایتد در آلمان بدون ستاره +گزارش تصویری مشرق نیوز |۲۱:۴۱ اخباری کوتاه ازباشگاه بارسلونا خبرگزاری دانشجو |۲۱:۴۱ حمایت اهالی فوتبال از صدرا کوچولو؛ انتقاد شدیدالحن رحمتی از جامعه پزشکی طرفداری |۲۱:۴۰ تیراندازی به ملی پوش کشتی در صحنه صراط نیوز |۲۱:۳۷ شرط مهدی رحمتی برای تمدید قراردادش تیتر1 |۲۱:۳۳ حواشی و نتایج هفته 18 لیگ دسته یک(ویدیو) ایفنام |۲۱:۳۲ بازگشت راموس به تمرینات رئال مادرید(ویدیو) ایفنام |۲۱:۳۲ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان ایفنام |۲۱:۳۲ تیراندازی به ملی پوش کشتی در شهر صحنه خبرگزاری تسنیم |۲۱:۳۱ برگزاری بازی درون تیمی/ نظارت دقیق مایلی کهن بر عملکرد بازیکنان خبرگزاری دانشجو |۲۱:۳۱ فیلم | اردوی تیم ملی فوتوالی در استان گلستان آغاز شد پارس فوتبال |۲۱:۳۱ روزنامه شوت 17 آذر | آخرین فرصت فوتبال ایران! | مذاکره پرسپولیسی ها تکذیب شد | کتک کاری بازیکنان تراکتورسازی! | خودمان هم نمی دانیم چه کسانی فحش می دهند! پارس فوتبال |۲۱:۳۰ الکسیس سانچس ،بازیکن سال انگلیس به انتخاب هواداران ورزش سه |۲۱:۲۷ محمد صلاح به تمرینات رم بازگشت طرفداری |۲۱:۲۶ فیلم | حواشی بازی های امروز بسکتبال ان بی ای پارس فوتبال |۲۱:۲۵ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی تحلیل ایران |۲۱:۲۵ درگیری فیزیکی بازیکنان تراکتور هنگام تمرین 9 صبح |۲۱:۲۴ نظر بکهام درباره میزبانی قطر در جام جهانی 9 صبح |۲۱:۲۴ بلان: نباید مانند دیدار برابر رئال مادرید فرصت ها را از دست بدهیم ورزش11 |۲۱:۲۴ عابدزاده:کفاشیان توان ریاست ندارد/بخشی از طلبم از پرسپولیس را بخشیدم پرسپولیس نیوز |۲۱:۲۴ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان سایت هواداران فوتبال |۲۱:۲۳ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود مشرق نیوز |۲۱:۲۱ رسمی؛ ران فلار به آزد آلکمار پیوست طرفداری |۲۱:۲۰ روزنامه خراسان ورزشی 17 آذر | جریمه استقلال به من مربوط نیست! | برانکو به دنبال مدافعی با این مشخصات | خبری که درست است! پارس فوتبال |۲۱:۲۰ تاثیر منفی کم خوابی بر عملکرد ورزشکاران باشگاه خبرنگاران |۲۱:۲۰ تایید ورود "نهاد های مسئول" به فدراسیون جهان نیوز |۲۱:۱۹ عکسی از دختران کشتی گیر ایران فردا نیوز |۲۱:۱۸ مشکل استقلال برای سفر به سوئد کوگانا |۲۱:۱۸ ایران با آذربایجان ، ازبکستان و بلژیک همگروه شد مهر نیوز |۲۱:۱۸ 4 نامزد نهایی ریاست فدراسیون والیبال کوگانا |۲۱:۱۸ احتمال حضور بهنام اسبقی در المپیک قوت گرفت کوگانا |۲۱:۱۷ تایید ورود نهاد های مسئول به فدراسیون فوتبال کوگانا |۲۱:۱۷ تیم محبوب آذری ها در آتش اختلافات کوگانا |۲۱:۱۷ رفاقت با محرم، احمدی را دوباره سپاهانی کرد؟ کوگانا |۲۱:۱۷ پیروزی ذوب آهن مقابل سایپا در دیداری دوستانه کوگانا |۲۱:۱۶ بن بست تراکتورسازی با اولیویرا نتایج کامل هفته هجدهم لیگ دسته اول +جدول کوگانا |۲۱:۱۶ ترکیب تیم ملی تکواندو ایران مشخص شد میزان |۲۱:۱۵ مذاکره برانکو برای آوردن بوفون و کاسیاس به پرسپولیس کوگانا |۲۱:۱۵ فروزان به دادگاه احضار شد کوگانا |۲۱:۱۵ گودرزی:دو نامه رهبرمعظم انقلاب را عملیاتی می کنیم کوگانا |۲۱:۱۴ عکس بچگی های بازیکنان (70): رابین فن پرسی طرفداری |۲۱:۱۴ دردسر جدید برای بلاتر کوگانا |۲۱:۱۴ برف بازی بازیکنان استقلال در تمرین +تصاویر کوگانا |۲۱:۱۴ کواچ از فدراسیون والیبال ایران قدردانی کرد کوگانا |۲۱:۱۴ چکی که پیشکسوت آبی ها را ممنوع الخروج کرد+عکس کوگانا |۲۱:۱۳ سرقت مسلحانه از مهاجم اینترمیلان فارس نیوز |۲۱:۱۳ تیراندازی به ملی پوش سابق کشتی در کرمانشاه مشرق نیوز |۲۱:۱۱ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود مشرق نیوز |۲۱:۱۱ حفظ توپ و بازی یک ضرب زیر نظر خاکپور/مرور برنامه های تاکتیکی ایفنام |۲۱:۱۰ روزنامه استقلال جوان 17 آذر | نه به فردوسی پور به خاطر هوادار استقلال | برف بازی استقلالی ها روی جلد | در امور استقلال دخالت نمی کنم پارس فوتبال |۲۱:۱۰ امری: حضور در لیگ اروپا برای ما مهم است ورزش11 |۲۱:۰۸ تغییر زمان دیدار تیم های خوزستانی در هفته چهاردهم تا هفدهم ورزش11 |۲۱:۰۸ فیلم | گلزن ترین گلر جهان دستکش ها را اویخت پارس فوتبال |۲۱:۰۴ دیدار درون گروهی تیم فوتبال امید در ترکیه سایت هواداران فوتبال |۲۱:۰۳ نظری: روحم از حضور در بحث نقل و انتقالات استقلال بی خبر است سایت هواداران فوتبال |۲۱:۰۳ آخرین وضعیت ورزشکاری که 18 بار جراحی شد آفتاب |۲۱:۰۲ توپخانه ارتش سری در تبریز روشن شد باشگاه خبرنگاران |۲۱:۰۱ تیراندازی به ملی پوش سابق کشتی در کرمانشاه ایسنا |۲۱:۰۱ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی+تصویر وبگاه قلم |۲۱:۰۰ الکسیس سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره شد ایفنام |۲۱:۰۰ فرگوسن:لیورپول با کلوپ به موفقیت می رسد ورزش سه |۲۰:۵۹ درگیری در تمرین تیم تراکتورسازی/ حمله لفظی یک بازیکن به تونی! سراج24 |۲۰:۵۹ مبلغ فسخ قرارداد کواچ مشخص شد آفتاب |۲۰:۵۸ حفظ توپ و بازی یک ضرب زیر نظر خاکپور/مرور برنامه های تاکتیکی فارس نیوز |۲۰:۵۶ اسبقی شانس حضور در المپیک را از دست داد ورزش سه |۲۰:۵۴ گزارش تمرین عصر تیم ملی امید ورزش سه |۲۰:۵۴ بحران یهودی ستیزی در فوتبال هلند طرفداری |۲۰:۵۳ بلان: امیدوارم بابت فرصت های از دست رفته مقابل رئال مادرید حسرت نخوریم طرفداری |۲۰:۵۳ ملو: همه چیز خوب است، من سرسخت هستم طرفداری |۲۰:۵۳ کشتی گیر ملی پوش را به گلوله بستند طرفداری |۲۰:۵۳ کسانی هستند که با یک پرس غذا، نظرشان عوض می شود! | ترک استقلال یکی از تلخ ترین لحظه های زندگی ام بود | کسی که خودش می داند کیست، سهم زیادی در استقلالی نشدنم داشت! پارس فوتبال |۲۰:۵۳ علاقه دارم درآکادمی استقلال بمانم/هدف راه آهن بقا در لیگ برتر است کاپ |۲۰:۵۲ ویرا سرمربی من سیتی می شود کاپ |۲۰:۵۲ کشتی گیر ملی پوش با شلیک گلوله مورد سوء قصد قرار گرفت کاپ |۲۰:۵۲ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی دانا |۲۰:۵۲ 3 رقیب داورزنی در انتخابات فدراسیون والیبال دانا |۲۰:۵۲ اسبقی شانس حضور در المپیک را از دست داد ایسنا |۲۰:۵۱ علی کفاشیان: با سازمان بازرسی جلسه داشتیم ورزش11 |۲۰:۵۰ رئال با پسری 11ساله قرارداد بست!+عکس صراط نیوز |۲۰:۴۹ تهدید استقلال قبل از سفر به تبریز پارس فوتبال |۲۰:۴۸ فیلم | حنطه در واکنش به رای کمیته انضباطی اگر علی دایی بودم محروم نمی شدم! پارس فوتبال |۲۰:۴۷ بررسی موضوعی که برانکو را ناامید کرده پارس فوتبال |۲۰:۴۷ چه کسی برای استقلال بازیکن می خرد؟! | هرکس رسید یک لگد به کمیته نقل و انتقالات استقلال زد پارس فوتبال |۲۰:۴۷ اتفاقات مهم لیگ دسته اول فوتبال/ ترمز پیکان کشیده شد تابناک |۲۰:۴۵ دلیل عدم حضور رحمتی در 90 مشخص شد سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ الکسیس سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره شد سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ بازگشت کرار به ایران منتفی شد: حضور 90 دقیقه ای مقابل الزورا سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ ۲۰ بازیکن برتر اروپا در ماه گذشته میلادی سایت هواداران فوتبال |۲۰:۴۴ برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی کهن و تقوی خبرگزاری تسنیم |۲۰:۴۴ پیروزی نفت بر دانشگاه آزاد و تداوم صدرنشینی/ برد پتروشیمی در مشهد مهر نیوز |۲۰:۴۳ اندر حکایت دل بستن مربیان به ستاره های پا به سن گذاشته | فقر پلی میکر درلیگ برتر پارس فوتبال |۲۰:۴۲ همین که کرار از استقلال رفته جا خوشحالی است | تشویق نشدن نکونام خطی بود مثل خیلی اوقات دیگر | بچه رفتگر و بنزسوار را به یک چشم می بینیم پارس فوتبال |۲۰:۴۲ شرط رحمتی برای تمدید قراردادش با استقلال جمهوریت |۲۰:۴۲ " پرسپولیس " صدرنشین جدول بی انضباط ها جام نیوز |۲۰:۴۱ الکسیس سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره شد فارس نیوز |۲۰:۴۱ نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد مشرق نیوز |۲۰:۴۱ نظر جالب بنیتس درباره مقایسه BBC با MSN مشرق نیوز |۲۰:۴۱ محرومیت چهار جلسه ای برای مهاجم لاتزیو در مسابقات اروپایی طرفداری |۲۰:۴۰ پیش بازی رئال مادرید - مالمو؛ تشریفاتی برای مادرید و حیاتی برای مالمو طرفداری |۲۰:۴۰ مونتولیوو به زودی با میلان تمدید می کند طرفداری |۲۰:۴۰ منچستر در آلمان بدون رونی +تصاویر صراط نیوز |۲۰:۳۸ خشم دروازه بان از ضایع شدن(ویدیو) ایفنام |۲۰:۳۸ اخبار کوتاه ؛کنار گذاشتن رونی از ترکیب به دلیل مصرف الکل(ویدیو) ایفنام |۲۰:۳۸ سانچز برترین بازیکن فصل 2015 لیگ جزیره جهان نیوز |۲۰:۳۷ با نتایج ضعیف، شخصیت استقلال را از بین برده بودند | از چیزی نمی ترسم، مثل کوه پشت مظلومی و استقلال هستم | استقلال از هوادارانش توقع دارد حامی اش باشند پارس فوتبال |۲۰:۳۷ ترفند جدید مرد برای افزایش روحیه مهاجم پرسپولیس پارس فوتبال |۲۰:۳۷ اتحاد تکراری پرسپولیسی ها و ماجراهای عجیب پارس فوتبال |۲۰:۳۷ رئال مادرید با پسری 11 ساله قرارداد بست! + عکس فردا نیوز |۲۰:۳۵ ترس استقلال از سرمای یادگار امام جام نیوز |۲۰:۳۳ لوییز: تنها به بازی برابر شاختار دونتسک فکر می کنیم ورزش11 |۲۰:۳۳ تیم منتخب لیگ برتر انگلیس در ماه نوامبر 2015؛ روملو لوکاکو بهترین بازیکن ماه شد ورزش11 |۲۰:۳۳ تغییر زمان دیدار تیم های خوزستانی در هفته چهاردهم تا هفدهم طرفداری |۲۰:۳۲ افتخار می کنم در تیم بزرگ و محبوب پرسپولیس توپ می زنم | از هلی کوپتر و جت اسکی می ترسم پارس فوتبال |۲۰:۳۱ هواداران پرسپولیس باید خوشحال باشند دیگر در فضای مجازی نیستیم پارس فوتبال |۲۰:۳۱ دلیل عدم حضور رحمتی در 90 مشخص شد کاپ |۲۰:۳۱ انریکه به پیکه و اینیستا استراحت می دهد کاپ |۲۰:۳۱ نظری:روحم از حضور در بحث نقل و انتقالات استقلال بی خبر است کاپ |۲۰:۳۱ گلزنی مطهری،ترابی و مهرداد محمدی در بازی درون تیمی شاگردان خاکپور کاپ |۲۰:۳۱ تیم منتخب بوفون در لیگ قهرمانان + عکس کاپ |۲۰:۳۱ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال/ ۴ نفر ثبت نام کردند وبگاه قلم |۲۰:۲۸ از" پرسپولیس " پیشنهاد دارم ولی مصاحبه نکرده ام جام نیوز |۲۰:۲۷ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود ایفنام |۲۰:۲۷ بارسلونا بدون دو ستاره خود راهی آلمان می شود فارس نیوز |۲۰:۲۷ پرونده خلعتبری همان روز بسته شد پارس فوتبال |۲۰:۲۷ جنجال بزرگ بر سر حق پخش تلویزیونی پارس فوتبال |۲۰:۲۷ مظلومی به من لیست می دهد، نه رسانه ها | کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت پارس فوتبال |۲۰:۲۶ دنبال رأی آوردن در نظرسنجی 90 نیستم پارس فوتبال |۲۰:۲۶ فیلم | صدور حکم کمیته انضباطی درباره حواشی دیدار گیتی پسند و منصوری قرچک پارس فوتبال |۲۰:۲۶ کلاس اسپانیایی فرهاد مجیدی در بارسلونا سایت هواداران فوتبال |۲۰:۲۵ پیش بازی منچستر سیتی-گلادباخ؛ میزبان در فکر صدرنشینی و شوبرت در فکر لیگ اروپا طرفداری |۲۰:۲۴ بیرانوند: می خواهم در بازی های بین المللی با دست پاس گل بدهم طرفداری |۲۰:۲۴ جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه های ایران! جام نیوز |۲۰:۲۳ نفت برنده بازی و قرعه کشی!/ آبادانی ها پیشاهنگ سوپرلیگ ماندند باشگاه خبرنگاران |۲۰:۲۱ نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد
    sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر) Empty رد: نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد مهر نیوز |۲۰:۲۰ نفت آبادان از دانشگاه آزاد انتقام گرفت/ پیروزی خارج از خانه شاگردان شاهین طبع در مشهد خبرگزاری دانشجو |۲۰:۱۹ تغییر زمان دیدار تیم های خوزستانی در هفته چهاردهم تا هفدهم خبرگزاری تسنیم |۲۰:۱۷ حضور منچستر یونایتد در آلمان بدون رونی و در فضایی امنیتی+گزارش تصویری ایفنام |۲۰:۱۷ بکهام: نفرا انگیز تر از فساد مالی مدیران فیفا وجود ندارد! ورزش11 |۲۰:۱۶ فرگوسن: لیورپول تحت هدایت کلوپ به همه چیز خواهد رسید ورزش11 |۲۰:۱۶ باز هم آشوب و باز هم حمله به داور در اهواز +عکس کوگانا |۲۰:۱۶ فیلم | نتایج هفته اول دور برگشت لیگ برتر بسکتبال پارس فوتبال |۲۰:۱۵ جریمه میلیادری استقلال به خاطر دو بازیکن داخلی کوگانا |۲۰:۱۵ سرپرست بدون مشکلم آرزوست!/ ورود و خروج ها و ارتباطات بین المللی معیارند؟ کوگانا |۲۰:۱۵ گزارشی از وضعیت غیرقانونی مدیریت سرخابی ها کوگانا |۲۰:۱۵ اسامی داوران دیدارهای چهارشنبه شب لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد طرفداری |۲۰:۱۲ ترکیب رویایی ستارگان فوتبال جهان برای افتتاح ورزشگاه، به کویت سفر می کنند طرفداری |۲۰:۱۲ امری: حضور در لیگ اروپا مهم است؛ یوونتوس در سطح بارسلونا و رئال مادرید است طرفداری |۲۰:۱۲ الکسیس سانچس بهترین بازیکن سال انگلیس شد مشرق نیوز |۲۰:۱۱ اعجوبه ای به نام استفان کری (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۲۰:۱۰ اسناد کفاشیان توسط نهاد امنیتی ضبط شد جمهوریت |۲۰:۰۹ نتایج کامل رقابت های انتخابی تیم ملی بوکس میزان |۲۰:۰۹ منوچهری به کاپ خبر داد/مدافع استقلال اهواز به راه آهن پیوست کاپ |۲۰:۰۹ عابدزاده:کفاشیان توان ریاست ندارد/بخشی از طلبم از پرسپولیس را بخشیدم کاپ |۲۰:۰۹ حضور منچستر یونایتد در آلمان بدون رونی و در فضایی امنیتی+گزارش تصویری فارس نیوز |۲۰:۰۸ فان خال: دلیل اعتراض هواداران را نمی فهمم بولتن نیوز |۲۰:۰۸ فتح الله زاده: دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند بولتن نیوز |۲۰:۰۸ مظلومی به من لیست می دهد، نه رسانه ها بولتن نیوز |۲۰:۰۸ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی+تصویر آفتاب |۲۰:۰۷ قضاوت دیدار لورکوزن - بارسلونا به کلاتنبرگ سپرده شد طرفداری |۲۰:۰۶ ناچو: توئیت پیکه؟ بهترین راه فراموش کردنش است طرفداری |۲۰:۰۶ اردوی دوچرخه سواری در کیش برنا نیوز |۲۰:۰۵ گیتی پسند تا پایان فصل از داشتن حمایت تماشاچیان محروم شد (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۲۰:۰۴ واکنش بنیتز به ادعای علاقه رئال مادرید به خرید لواندوفسکی ورزش11 |۲۰:۰۰ مصرف الکل دلیل کنار گذاشتن رونی از ترکیب منچستر (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۱۹:۵۷ خداحافظی روگریو سینی گلزن ترین دروازبان جهان از فوتبال (ویدئو) خبرگزاری تماشاگر |۱۹:۵۷ انتقام پتروشیمی از ثامن؛ دانشگاه آزاد باخت بولتن نیوز |۱۹:۵۷ شکایت فدراسیون فوتبال از صدا و سیما! بولتن نیوز |۱۹:۵۷ استیماچ: پرونده خلعتبری همان روز بسته شد بولتن نیوز |۱۹:۵۷ رضاییان: از هلی کوپتر و جت اسکی می ترسم بولتن نیوز |۱۹:۵۷ اتحاد تکراری پرسپولیسی ها و ماجراهای عجیب بولتن نیوز |۱۹:۵۷ چه کسی برای استقلال بـازیکن می خرد؟! بولتن نیوز |۱۹:۵۷ فیلم | شجاعی از خزانه داری کمیته ملی المپیک استعفا کرد پارس فوتبال |۱۹:۵۵ الکسیس سانچس بهترین بازیکن سال انگلیس شد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۵۵ به مناسبت تولد جان تری؛ ویدیو کاپ |۱۹:۵۳ بلان: امیدوارم حسرت باخت به رئال را نخوریم ورزش سه |۱۹:۵۱ داوید لوییز: تمام تمرکزمان بر روی دیدار فرداست؛ لوکاس بازیکن فوق العاده ای است طرفداری |۱۹:۵۰ اینتر علاقه مند به جذب هافبک هلاس ورونا طرفداری |۱۹:۵۰ پایان مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال/ 4 نفر ثبت نام کردند آفتاب |۱۹:۵۰ مدافع استون ویلا همبازی جدید جهانبخش کاپ |۱۹:۴۹ مشکل استقلال برای سفر به سوئد جام نیوز |۱۹:۴۷ برانکو: طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست بولتن نیوز |۱۹:۴۶ برچسب «بداخلاقی» روی پیراهن پرسپولیس بولتن نیوز |۱۹:۴۶ تهدید استقلال قبل از سفر به تبریز فقر پلی میـکر درلیگ برتر بولتن نیوز |۱۹:۴۶ پلیس باید سکوهای ورزشگاه ها را پاک کند بولتن نیوز |۱۹:۴۶ آیین تجلیل از پیشکسوتان هیات نجات غریق آذربایجان شرقی برگزار شد آناج |۱۹:۴۵ شکست خانگی شهرداری تبریز مقابل تیم قعرنشین/ تبریزی ها همچنان روی نوار باخت آناج |۱۹:۴۵ فیلم | نتایج هفته هجدهم فوتبال لیگ دسته یک ایران پارس فوتبال |۱۹:۴۵ حنطه: اگر علی دایی بودم محروم نمی شدم! سایت هواداران فوتبال |۱۹:۴۴ رئال مادرید در یک قدمی جذب لواندوفسکی کوگانا |۱۹:۴۳ تعلیق رئیس فدراسیون جهانی شطرنج به جرم کمک به دولت سوریه کوگانا |۱۹:۴۳ مهدی رحمتی در کنار پرویزپرستویی+عکس صراط نیوز |۱۹:۴۲ اصفهانی ها نقره داغ شدند خبرگزاری دانشجو |۱۹:۴۱ بنیتس: بازیکن مطیع و حرف گوش کن می خواهم/ مقایسه msn و bbc ناعادلانه است/ شاید بیل دفاع چپ باشد! خبر آنلاین |۱۹:۴۱ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند ورزش11 |۱۹:۴۱ توقیف 6 ماهه روزنامه خبر ورزشی آفتاب |۱۹:۴۰ فیلم | پیش بازی اخرین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر اسپانیا پارس فوتبال |۱۹:۴۰ میانگین گل اسفناک در لیگ برتر ورزش سه |۱۹:۳۹ داورزنی در آستانه هت تریک! برنا نیوز |۱۹:۳۵ دیدار هاشمی با سفیر ایران در مکزیک برنا نیوز |۱۹:۳۵ مبینی: تور کویرنوردی خانوادگی و شخصی بوده است برنا نیوز |۱۹:۳۵ خداحافظی گلزن ترین دروازه بان جهان(ویدیو) ایفنام |۱۹:۳۵ معارفه قلعه نویی بعد از بازی با استقلال بولتن نیوز |۱۹:۳۵ ثامن مشهد 83-94 پتروشیمی بندرامام(ویدیو) ایفنام |۱۹:۳۵ مصاحبه بعد از بازی مربی و بازیکنان شیمیدر(ویدیو) ایفنام |۱۹:۳۵ فیلم :پیش بازی اخرین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس پارس فوتبال |۱۹:۳۴ نظر جالب بنیتس درباره مقایسه BBC با MSN جام نیوز |۱۹:۳۴ تراکتورسازی در آتش اختلافات فردا نیوز |۱۹:۳۴ سپاهان مثل یه شیره/ویدئو فولاد مبارکه سپاهان |۱۹:۳۴ پرسپولیس صدرنشین جدول بی انضباط ها ورزش سه |۱۹:۳۴ مسی برترین بازیکن 2015 از نگاه فورفورتو نامه نیوز |۱۹:۳۲ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه جریمه شدند برنا نیوز |۱۹:۲۹ بررسی درخواست 3 فدراسیون برای جذب 7 مربی خارجی برنا نیوز |۱۹:۲۹ قضاوت رضایی و دلیر هروی در فرانسه برنا نیوز |۱۹:۲۹ افشارزاده: بازیکن خارجی در نیم فصل جذب نخواهیم کرد/ بودجه جداگانه ای برای نقل و انتقالات نیم فصل اختصاص خواهیم داد برنا نیوز |۱۹:۲۹ فیلم | یک رسوایی دیگر از فیفا پارس فوتبال |۱۹:۲۹ انتقام پتروشیمی از ثامن و شکستی دیگر برای دانشگاه آزاد دانا |۱۹:۲۸ سانچس بهترین بازیکن سال شد کاپ |۱۹:۲۸ دروازه بان بلژیکی که در فرانسه و اروپا جاودان شد/ 38 سال روی نیمکت داغ کاپ |۱۹:۲۸ حال و روز بد متمول ترین باشگاه ایران/بازیکن سپاهان،دنبال پول جراحی کاپ |۱۹:۲۸ کیک تولد ویژه برای مهاجم منچستریونایتد(عکس) ورزش سه |۱۹:۲۸ هکینگ: برای حذف کردن یونایتد به زمین می رویم کاپ |۱۹:۲۸ تونی:تک تک هواداران تراکتورسازی در قلبم باقی می مانند کاپ |۱۹:۲۸ امیدوارم وجدان دردنگیرند/اگر داور را زده بودم؛ مادام العمر محرومم کنید کاپ |۱۹:۲۸ شایعه پرسپولیسی بودنم صحت ندارد! جام نیوز |۱۹:۲۷ شاکری به دیدار با استقلال می رسد؟ جام نیوز |۱۹:۲۷ مهدی رحمتی در کنار پرویز پرستویی سایت هواداران فوتبال |۱۹:۲۵ طالب لو: وقتی 10 بازی متوالی نداشته ام، چگونه عملکردم را نقد می کنند؟ سایت هواداران فوتبال |۱۹:۲۵ ستار همدانی: قلعه نویی می تواند دوباره امیر پاشای تبریز شود سایت هواداران فوتبال |۱۹:۲۵ واکنش دروازه بان استقلال به پیشنهاد پرسپولیس بولتن نیوز |۱۹:۲۵ ثوری: نماینده والیبال زاهدان قطعاً در لیگ برتر می ماند ایفنام |۱۹:۲۴ فیلم | مثبت شدن تست دوپینگ دوومیدانی کاران روس همچنان ا د ا مه دارد پارس فوتبال |۱۹:۲۳ نژادپرست ترین تیم خاور میانه(شاید جهان!) ملوان حریف خود را شکست داد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۲۱ گورش کاران خراسان شمالی به مسابقات جهانی روسیه اعزام می شوند مهر نیوز |۱۹:۲۰ مشکل استقلال برای سفر به سوئد مشرق نیوز |۱۹:۲۰ پیروزی پتروشیمی، شیمیدر و نفت آبادان در روز شکست دانشگاه آزاد نسیم آنلاین |۱۹:۱۹ جنجالی ترین نبرد لیگ فرانسه( مارسی- پاری سن ژرمن)1993/ ویدئو کاپ |۱۹:۱۸ فیلم | پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز پارس فوتبال |۱۹:۱۷ حنطه: اگر علی دایی بودم محروم نمی شدم! ورزش سه |۱۹:۱۷ رای کمیته انضباطی در خصوص دیدارهای لیگ برتر فوتسال و فوتبال واحد مرکزی خبر |۱۹:۱۵ اخبار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بولتن نیوز |۱۹:۱۵ صدرنشینی ذوب آهن در پایان هفته سوم لیگ وزنه برداری میزان |۱۹:۱۵ تغییر ساعت میزبانی سه تیم لیگ برتری خوزستان ورزش خوزستان |۱۹:۱۴ رئال مادرید به دنبال ستاره 24 ساله چلسی جام نیوز |۱۹:۱۴ مراجعه نهادهای مسئول به فدراسیون فوتبال و تحقیقات درباره برخی موارد خبرگزاری تماشاگر |۱۹:۱۳ فیلم | پیش بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال پارس فوتبال |۱۹:۱۳ فیلم | بیست و دومین پیروزی پی در پی گلدن استیت پارس فوتبال |۱۹:۱۳ آرای کمیته انضباطی صادر شد؛ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند طرفداری |۱۹:۱۲ پایان هفته دهم لیگ برتر بسکتبال؛ نفت مثل آب خوردن دانشگاه را برد طرفداری |۱۹:۱۲ میرزاپور: مظاهری، اخباری وبیرانوند بهترینند ورزش سه |۱۹:۱۱ تبعیت دشان از تصمیم فدراسیون در مورد بنزما ورزش سه |۱۹:۱۱ مشکل استقلال برای سفر به سوئد ورزش سه |۱۹:۱۱ نتایج هفته اول دور برگشت لیگ برتر بسکتبال ورزش سه |۱۹:۱۱ آذربایجان شرقی در رده سنی نوجوانان بر سکوی نائب قهرمانی ایستاد آناج |۱۹:۱۰ مسی برترین بازیکن 2015 از نگاه فورفورتو آفتاب |۱۹:۰۹ استقلال اهواز، گیتی پسند و حنطه نقره داغ شدند وانا نیوز |۱۹:۰۹ برانکو: از این همه موقعیت خراب کردن در حال دیوانه شدن هستم/طارمی دیگر پنالتی زن اول نیست سراج24 |۱۹:۰۸ تست الکل فوتبالیست معروف مثبت اعلام شد! سراج24 |۱۹:۰۸ روزنامه بیلد: کلوزه در راه هانوفر ورزش11 |۱۹:۰۷ احتمال حضور بهنام اسبقی در المپیک قوت گرفت فردا نیوز |۱۹:۰۷ زمان 6 مسابقه لیگ برتر تغییر کرد جام نیوز |۱۹:۰۷ لیورپول خواهان جذب جوزپه روسی طرفداری |۱۹:۰۶ کمیته انضباطی آرای خود را اعلام کرد صراط نیوز |۱۹:۰۶ تغییر زمان دیدارهای خوزستانی ها در لیگ برتر ورزش سه |۱۹:۰۵ بیانیه باشگاه استقلال در اعتراض به سودجویی برخی اپراتورهای تلفن همراه واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۴ لیگ برتر بسکتبال؛ سرمربی شهرداری گرگان: برابر شیمیدور تنها کوارتر آخر خوب بودیم واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۴ لیگ برتر بسکتبال؛ سرمربی شهرداری گرگان: برابر شیمیدور تنها کوارتر آخر خوب بودیم واحد مرکزی خبر |۱۹:۰۴ ترس استقلال از سرمای یادگار امام بولتن نیوز |۱۹:۰۴ وقتی استقلالی ها بچه مدرسه ای می شوند بولتن نیوز |۱۹:۰۴ ثوری: نماینده والیبال زاهدان قطعاً در لیگ برتر می ماند فارس نیوز |۱۹:۰۴ هم پستی قوچان نژاد در لیورپول کاپ |۱۹:۰۳ تغییر ساعت چند بازی لیگ برتر/ جنوبی ها نیم ساعت زودتر بازی می کنند کاپ |۱۹:۰۳ منع حضور تماشاگران اصفهانی در سالن تا پایان فصل و محرومیت 3 جلسه ای حنطه فارس نیوز |۱۹:۰۳ نفت آبادان از دانشگاه آزاد انتقام گرفت/ پیروزی خارج از خانه شاگردان شاهین طبع در مشهد ایفنام |۱۹:۰۲ منع حضور تماشاگران اصفهانی در سالن تا پایان فصل و محرومیت 3 جلسه ای حنطه ایفنام |۱۹:۰۲ نائینی: تهران هستم و پول سفر به زاهدان را ندارم! / داورزنی مهرام را به ما معرفی کرد ایفنام |۱۹:۰۲ پیروزی صدرنشینان/ شهرداری تبریز مغلوب نیروی زمینی شد خبرگزاری تسنیم |۱۹:۰۱ سرمربی استقلال اهواز 3 جلسه محروم شد مشرق نیوز |۱۹:۰۱ کفاشیان: نه دستگیر شدم نه اسناد ضبط شد دانا |۱۹:۰۱ کمیته انضباطی آرای خود را اعلام کرد باشگاه خبرنگاران |۱۹:۰۱ عذر خواهی BBC از مالک سابق استون ویلا پس از مرتبط کردن وی با حزب الله لبنان! طرفداری |۱۹:۰۰ لیگ برتر بسکتبال؛ شیمیدر شهرداری گرگان را شکست داد