سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟ (فقط تیتر خبر)

sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟ (فقط تیتر خبر) Empty چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟ (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 6/12/2015, 6:02 pm

آنفلوانزا وحشی تر شده مردم مراقبت کنند شبکه خبر |۱۲:۰۱ کمین مالباخته برای شکار جیب برBRT/ گداخانم دستگیر شد+عکس فارس نیوز |۱۲:۰۰ بارش برف در همدان مدارس را تعطیل کرد مهر نیوز |۱۲:۰۰ نماینده سازمان تامین اجتماعی در برنامه ششم منصوب شد مهر نیوز |۱۲:۰۰ نشست تخصصی«پژوهش های امر خیر در حوزه سلامت» برگزار می شود مهر نیوز |۱۲:۰۰ مسئولان برگزاری مراسمات حواسشان جمع باشد قم فردا |۱۱:۵۹ آخرین وضعیت پرونده اختلاس در منطقه آزاد چابهار الف |۱۱:۵۸ جزئیات پرونده اختلاس منطقه آزاد چابهار/مشاهده چند مورد دریاخواری در چابهار خبر آنلاین |۱۱:۵۷ رونمایی از متهم ردیف دوم در دادگاه فساد زنجانی/بابک زنجانی را فردی نابغه درامور بانکی میدانستم خبر آنلاین |۱۱:۵۷ چرا اراضی منطقه ۱۴ تهران ساخت و ساز می شود؟/ شهردار: تمام واحدهای دانشگاه آزاد اینجا مجتمع می شود خبر آنلاین |۱۱:۵۷ کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تمدید شد میزان |۱۱:۵۷ خبرهای احتمالی تعطیلی مدارس تنها از مجرای اخبار روابط عمومی منتشر می شود میزان |۱۱:۵۷ آخرین وضعیت راههای کشور در برف و باران جهان نیوز |۱۱:۵۷ تصویر/ خلبانی که شهیدِ «دفاع از حرم» شد الف |۱۱:۵۶ توسعه جامع شهری نیازمند برنامه راهبردی است مهر نیوز |۱۱:۵۶ بررسی تأثیر فیس بوک بر جامعه ایران جمهوریت |۱۱:۵۴ بارش برف سه پرواز فرودگاه ایلام رالغوکرد بولتن نیوز |۱۱:۵۳ لغوپروازتهران-خرم آباد به دلیل شرایط جوی بولتن نیوز |۱۱:۵۳ کشف بیش از نیم تن مواد مخدر در البرز بولتن نیوز |۱۱:۵۳ متهم ردیف دوم: بابک زنجانی نابغه است فردا نیوز |۱۱:۵۲ مرگ ۲۰ تن بر اثر آنفولانزا/ تزریق واکسن برای پیشگیری مؤثر است؟ خبر آنلاین |۱۱:۵۲ متهم ردیف دوم پرونده نفتی: در کمال ناباوری و با سینه ای آکنده از غصه تمامی اتهامات را رد می کنم خبرگزاری تسنیم |۱۱:۵۲ برای بازگشت زائران، اتوبوس های بیشتری راهی مهران شدند شبکه خبر |۱۱:۵۲ سالن تئاتر «علی شیر نوایی» در شهر «تاشکند»+تصاویر فارس نیوز |۱۱:۵۰ کرایه تاکسی زیاد نمی شود جام جم آنلاین |۱۱:۴۹ معلولیت تصمیم ها در برابر معلولان دانا |۱۱:۴۹ ثبت نام در رشته علوم انسانی در مدارس دولتی ممنوع شد دانا |۱۱:۴۹ تجمع اعتراضی مقابل مجلس جمهوریت |۱۱:۴۸ کودکان کار؛ دستفروشی یا دستبوسی؟ خط نیوز |۱۱:۴۷ بارش نخستین برف پاییزی تهران/ شمال پایتخت سفیدپوش شد فارس نیوز |۱۱:۴۶ تحدید ورود دانش آموزان به رشته انسانی جهان نیوز |۱۱:۴۶ تصادف خونین اتوبوس دانشجویان شبکه خبر |۱۱:۴۴ مرگ 22 نفر بر اثر آنفلوانزا در کشور/ دستور پیگیری تخلف بیمارستانی در اصفهان خدمت |۱۱:۴۴ ثبت نام در رشته علوم انسانی در مدارس دولتی ممنوع شد روزنامه جوان |۱۱:۴۴ وجود ۲۸۰ مدرسه استیجاری در پایتخت جام جم آنلاین |۱۱:۴۳ روحانی درسومین حضورش در جمع دانشجویان چه خواهد گفت؟ الف |۱۱:۴۲ ۳۶۸ هزار پرونده نزاع در ۷ ماه تشکیل شد مهر نیوز |۱۱:۴۲ کولاک برف در ارتفاعات البرز/دمای هوای«دیزین»به منفی۱۵ درجه می رسد مهر نیوز |۱۱:۴۲ فرمانده ناجا:در هیچ کجای کشور مشکل امنیتی نداریم فردا نیوز |۱۱:۴۲ همکاری با هلال احمر ایران همواره مورد توجه صلیب سرخ اتریش باشگاه خبرنگاران |۱۱:۴۱ مدیران گروه های تلگرامی در کردستان،خود را موثر تر از مدیران رسانه ای می دانند بولتن نیوز |۱۱:۳۹ تجمع اعتراضی مقابل مجلس الف |۱۱:۳۸ مرگ ۲۲ نفر براثر آنفلوانزا در کشور خبرگزاری دانشجو |۱۱:۳۸ کشتی اسپانیایی پس از سه قرن در سواحل کلمبیا کشف شد واحد مرکزی خبر |۱۱:۳۸ متهم ردیف دوم پرونده فساد نفتی: بابک زنجانی نابغه است مهر نیوز |۱۱:۳۶ احمد مسجدجامعی در بیمارستان بستری شد خبر آنلاین |۱۱:۳۵ کشف عروسک های مشکوک در اندیمشک تابناک |۱۱:۳۴ خداحافظی«علوم انسانی» با مدارس دولتی الف |۱۱:۳۳ آمار ربیعی از قطع یارانه افراد پردرآمد جمهوریت |۱۱:۳۳ آنفلوآنزا در ایران وحشی شده است کشف عروسک های مشکوک در اندیمشک تابناک |۱۱:۳۴ خداحافظی«علوم انسانی» با مدارس دولتی الف |۱۱:۳۳ آمار ربیعی از قطع یارانه افراد پردرآمد جمهوریت |۱۱:۳۳ آنفلوآنزا در ایران وحشی شده است جمهوریت |۱۱:۳۳ عاشقانه متفاوت داعشی ها الف |۱۱:۳۲ نرخ کرایه تاکسی افزایش نمی یابد/ رویکرد شورا ارائه بسته های حمایتی است فارس نیوز |۱۱:۳۲ آغاز سم زدایی زنان معتاد متجاهر خط نیوز |۱۱:۳۰ تاکید برافزایش انگیزه مردم برای ترغیب به وقف واحد مرکزی خبر |۱۱:۳۰ شناسایی 260 مدرسه پرخطر در تهران خبرگزاری تسنیم |۱۱:۳۰ ۳۰۰۰ سبد غذایی بین خانواده های نیازمند استان سمنان توزیع شود مهر نیوز |۱۱:۳۰ مسجدجامعی از فرودگاه مستقیم به بیمارستان منتقل شد ایلنا |۱۱:۲۹ توضیحات وزیر بهداشت درباره مرگ تعدادی از هموطنان به علت بیماری آنفلوانزا نسیم آنلاین |۱۱:۲۸ ثبت نام در رشته علوم انسانی در مدارس دولتی ممنوع شد فردا نیوز |۱۱:۲۸ توجه جوانان به رشته «بایومتمتیک»/ افزایش بودجه پژوهش از تولید ناخالص ملی فارس نیوز |۱۱:۲۷ اولین کامپیوتری که به ایران آمد+ عکس دانا |۱۱:۲۷ ۲ میلیون دلار، برای حفاظت از یوزپلنگ آسیایی/ ۱۸ توله یوزپلنگ جدید در زیستگاه های ایرانی مشاهده شد خبر آنلاین |۱۱:۲۶ مسجد جامعی در بیمارستان بستری شد 9 صبح |۱۱:۲۶ بازگشت ۸۰ درصد زائران اربعین به کشور/ کاهش ۱۴ درصدی تلفات جاده ای در اربعین امسال خبرگزاری دانشجو |۱۱:۲۶ ترافیک نیمه سنگین و بارش برف در اکثر جاده های کشور خبرگزاری دانشجو |۱۱:۲۶ هشداروقوع تند باد و یخبندان درزنجان بولتن نیوز |۱۱:۲۶ پیشرفت 85درصدی اصلاح خط کشی بزرگراه های پایتخت آریا نیوز |۱۱:۲۵ راه های پیشگیری از اتبلا به آنفلوانزا میزان |۱۱:۲۵ بارش برف در 4 استان باعث تعطیلی مدارس شد میزان |۱۱:۲۵ فوت 22 نفر براثر آنفولانزا در کرمان و سیستان و بلوچستان/مردم برای پیشگیری،شستن دستها باصابون راجدی بگیرند میزان |۱۱:۲۵ بستری شدن 100مورد بیمار آنفولانزا در کرمان/ آمار نگران کننده نیست میزان |۱۱:۲۵ تشکیل جلسه اضطراریبرای تسریع بازگشت زائران فردا نیوز |۱۱:۲۴ با این نرم افزار به جستجو و ذخیره تصاویر در اینترنت بپردازید +دانلود مشرق نیوز |۱۱:۲۴ آیا پرداخت هزینه بالا برای خرید رایانه ضروری است؟ مشرق نیوز |۱۱:۲۴ بازی بچگانه، محل جلسات شرکت های هرمی پایتخت را لو داد باشگاه خبرنگاران |۱۱:۲۴ نکات مهم تغذیه ای در مورد آش ها آریا نیوز |۱۱:۲۱ بررسی موردی بیماری های گوارش در سپهر دانش آریا نیوز |۱۱:۲۱ آغاز یک صبح پاییزی با نگرشی نو آریا نیوز |۱۱:۲۱ اطمینان به تبلیغ حوزه سلامت آری یا خیر؟ آریا نیوز |۱۱:۲۱ ارائه خدمات امدادی به بیش از 46 هزار زائر در ایام اربعین و انتقال 77 تن به مراکز درمانی آریا نیوز |۱۱:۲۱ نیم نگاهی به وضعیت کارتن خواب ها و آسیب های ناشی از آن آریا نیوز |۱۱:۲۰ ارائه پیش نویس سند حمایت از معلولان از سوی جمهوری اسلامی به صلیب سرخ جهانی نسیم آنلاین |۱۱:۲۰ فرهادی: وزارت علوم برای برگزاری اردوهای مختلط مجوز نداده و نخواهد داد نسیم آنلاین |۱۱:۲۰ تصویری/ شاهدان حادثه ایستگاه مترو لندن از مشاهدات خود می گویند واحد مرکزی خبر |۱۱:۲۰ اردوهای مختلط ممنوع/ارائه فرصت پسادکتری در صنعت خبرگزاری تسنیم |۱۱:۱۸ آرزوی ما بارش برف و باران است و ترسی در این رابطه نداریم آریا نیوز |۱۱:۱۷ برپایی نمایشگاه نقاشی هنرمندان نابینا و توان یاب درمترو آریا نیوز |۱۱:۱۷ پاکیزه سازی مسیر راهپیمایی روز اربعین حسینی آریا نیوز |۱۱:۱۷ هدف جشنواره تسنیم الگوسازی برای قشر جوان است آریا نیوز |۱۱:۱۷ اسکان 243زن معتاد در کمپ شفق آریا نیوز |۱۱:۱۷ بارش برف مدرسه های برخی مناطق نیمه غربی کشور را تعطیلکرد تحلیل ایران |۱۱:۱۷ تامین اتوبوس زائران اربعین در ایلام آریا نیوز |۱۱:۱۷ 17 سازمان و نهاد،در برابر آسیب ها بودجه ای دارند آریا نیوز |۱۱:۱۷ نباید آسیب های اجتماعی در جامعه نادیده گرفته شوند آریا نیوز |۱۱:۱۷ تاکید بر تشدید مجازات مرتکبین خشونت علیه زنان آریا نیوز |۱۱:۱۷ امید اعتمادافرین است و اعتماد امید را تعمیق می بخشد وزیر بهداشت: آنفلوانزا به تنهایی کشنده نیست دانا |۱۱:۱۶ تشکل سازی دانشجویی؛آفتی جدید در دانشگاه ها/سران انجمن های اسلامی در دامن استکبار افتاده اند دانا |۱۱:۱۶ آموزش و پرورش کرمان خبر تعطیلی سه روزه مدارس را تکذیب کرد دانا |۱۱:۱۶ ماهانه ۱۶ کودک سرراهی در اصفهان پیدا می شود/اقدامات موقت حمایتی مهر نیوز |۱۱:۱۶ اقدام اعتراضی مسافران پرواز نجف - تهران +تصاویر قم فردا |۱۱:۱۵ پیاده سازی مدل جدید احیاء ذخایر آب جهان نیوز |۱۱:۱۴ مدارس، سال آینده در رشته علوم انسانی ثبت نام نمی کنند/ کمک ۳۴ میلیاردی شهرداری به مدارس تهران فارس نیوز |۱۱:۱۴ تداوم کاهش دمای کشور تا اواسط دی ماه آسمان خبر |۱۱:۱۳ کشف بمب 21 کیلویی در محور ایرانشهر – سرباز واحد مرکزی خبر |۱۱:۱۳ معاینه فنی مزاحم است یا عامل کاهش ۲۳ درصدی آلودگی هوا؟ خبر آنلاین |۱۱:۱۲ نبرد مدافعین حرم در سرما +عکس بولتن نیوز |۱۱:۱۱ تکذیب شایعه تعطیلی مدارس جهان نیوز |۱۱:۱۱ شرکت ۷۲۰ هزار زوج در کلاس های آموزش پیش از ازدواج در سال ۹۳ ایلنا |۱۱:۱۱ اهدای اعضای بدن دانش آموز چهارم دبستانی به 4 نفر فارس نیوز |۱۱:۰۹ زائران اربعین چند دقیقه با تلفن حرف زدند؟ الف |۱۱:۰۸ ۳۰۱۸۳ نفر، ایرانیان مبتلا به HIV ایدز/ هشدار: ۴۰ درصد موارد جدید ایدز از راه جنسی است خبر آنلاین |۱۱:۰۸ نمایشگاه توانمندی افراد دارای معلولیت افتتاح شد نسیم آنلاین |۱۱:۰۸ دو کشته و ۱۸ مجروح بر اثر برخورد دو اتوبوس نسیم آنلاین |۱۱:۰۸ تحصیل 33 هزار دانش آموز اتباع در مدارس پایتخت/ بدون مدارک هویتی ثبت نام می شوند خبرگزاری تسنیم |۱۱:۰۷ نقشه چاقی در کشور رونمایی می شود ایسنا |۱۱:۰۷ کشف بمب ۲۱ کیلویی در سیستان و بلوچستان وبگاه قلم |۱۱:۰۶ مرگ مشکوک زن جوان به روایت همسرش: هر دو معتاد بودیم، خودم مواد برایش تزریق کردم و مرد وبگاه قلم |۱۱:۰۶ دمای ورزقان به ۲۰ درجه زیر صفر رسید وبگاه قلم |۱۱:۰۶ علت فوت ۱۶ بیمار مبتلا به آنفلوانزا وبگاه قلم |۱۱:۰۶ زائران اسباب بازی ها را در سطل زباله نیندازند وبگاه قلم |۱۱:۰۶ وجود ۲۸۰ مدرسه استیجاری در تهران/ ثبت نام ۳۳ هزار دانش آموز اتباع/ نقشه خطرپذیری ۲۶۰ مدرسه تهران تهیه شد فارس نیوز |۱۱:۰۵ مشاهده ۱۸ مورد جدید یوزپلنگ آسیایی در زیستگاه های طبیعی کشور فارس نیوز |۱۱:۰۵ تاخیر پرواز اصفهان ـ بندرعباس به 16 ساعت رسید فرهنگ نیوز |۱۱:۰۵ عکس های شکار بلای جان محیط زیست الف |۱۱:۰۵ 3 هزار و 318 سال زندان برای قاتل سینمای کلرادو قم فردا |۱۱:۰۳ عکس/ بلیط جعلی پرواز نجف - تهران قم فردا |۱۱:۰۳ احمد مسجدجامعی در بیمارستان بستری شد ایسنا |۱۱:۰۳ پیکر شهید مدافع حرم وارد بوشهرشد ایرنا |۱۱:۰۳ روباتهایی که مانند نوزاد می آموزند دانا |۱۱:۰۲ رویش گیاهان شور پسند تالابی در سواحل شرقی اطراف بناب+تصاویر دانا |۱۱:۰۲ طولانی ترین تونل تهران ساخته می شود دانا |۱۱:۰۲ تلاش وام داران "فمنیست" در زنانه کردن چهره مجلس/سهم خواهی تلگرامی از صندلی های مجلس دانا |۱۱:۰۲ پُز پژوهش را می دهیم اما کمترین بودجه را به آن اختصاص می دهیم فارس نیوز |۱۱:۰۲ مصوبه ای جدید برای تحصیل ایثارگران فارس نیوز |۱۱:۰۲ خواص تغذیه ای و درمانی یک میوه پاییزی/ خرمالو بهترین پاک کننده کبد و معده قدس آنلاین |۱۱:۰۱ آلوده ترین هوا را کدام شهر جهان دارد؟ قدس آنلاین |۱۱:۰۱ بیش از ۵۰ درصد از زائران از مرز مهران وارد کشور شدند/ بلاتکلیفی مسافران در مرز مهران قدس آنلاین |۱۱:۰۱ حل معمای جنایت در پزشکی قانونی قدس آنلاین |۱۱:۰۱ بی اطلاعی ۹۰ هزار ایرانی از ابتلا به ایدز خبرگزاری دانشجو |۱۱:۰۱ کشف بمب در محور ایرانشهر- سرباز واحد مرکزی خبر |۱۰:۵۵ تاخیر 9 ساعته پرواز نجف - تهران و اعتراض مسافران واحد مرکزی خبر |۱۰:۵۵ تسریع در روند تامین اتوبوس برای بازگشت زائران حسینی میزان |۱۰:۵۴ واژگونی خودرو در جاده اصفهان – نجف آباد دو کشته و 17 مصدوم بر جای گذاشت میزان |۱۰:۵۴ بیش از 50 درصد از زائران از مرز مهران وارد کشور شدند/ بلاتکلیفی مسافران در مرز مهران میزان |۱۰:۵۴ چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟
    sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟ (فقط تیتر خبر) Empty رد: چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟ (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 6/12/2015, 6:05 pm

واژگونی خودرو در جاده اصفهان – نجف آباد دو کشته و 17 مصدوم بر جای گذاشت میزان |۱۰:۵۴ بیش از 50 درصد از زائران از مرز مهران وارد کشور شدند/ بلاتکلیفی مسافران در مرز مهران میزان |۱۰:۵۴ چرا بهترین نظام آموزشی دنیا قصد تغییر دارد؟ فردا نیوز |۱۰:۵۴ زائران، اسباب بازی های عراقی را به پلیس بدهند جام جم آنلاین |۱۰:۵۲ انتقال موج آنفلوانزا از کرمان به سایر استان ها/ ایران رتبه 3 ویروس شناسی در دنیا فارس نیوز |۱۰:۵۲ تشکیل جلسه اضطراری برای تسریع بازگشت زائران/ 70 درصد زائران از مرز مهران وارد کشور می شوند فارس نیوز |۱۰:۵۲ تدوین سند ملی امنیت اجتماعی زنان جهان نیوز |۱۰:۵۲ صدور تک کارت های سرمایه فرهنگیان 9 صبح |۱۰:۵۱ دمای ورزقان؛ ۲۰ درجه زیر صفر خبرگزاری دانشجو |۱۰:۵۱ مسجدجامعی در بیمارستان بستری شد مهر نیوز |۱۰:۵۰ پلیس در مرز با آمادگی کامل وسایل زائران را کنترل می کند/ در هیچ کجای کشور مشکل امنیتی نداریم فارس نیوز |۱۰:۴۸ تجمع آموزش یاران مقابل مجلس بولتن نیوز |۱۰:۴۸ دادستان نظرآباد از "قلع و قمع ۵۹ هزار متر مربع زمین تغییر کاربری یافته" خبر داد نسیم آنلاین |۱۰:۴۸ وزیر بهداشت: آنفلوانزا به تنهایی کشنده نیست فردا نیوز |۱۰:۴۷ 90هزار مبتلا به ایدز در ایران/دو سوم مبتلایان بی اطلاع از بیماری خود ایسنا |۱۰:۴۵ سرقت اسلحه پلیس پس از قتل مرد طلبکار قدس آنلاین |۱۰:۴۴ چرا عضلات شل می شود؟ قدس آنلاین |۱۰:۴۴ پای بیمه ها به مهریه هم باز شد قدس آنلاین |۱۰:۴۴ مجوز اردوی مختلط نداده، نمی دهیم و نخواهیم داد/ رشد علمی کشور کاهش نیافته است فارس نیوز |۱۰:۴۴ اقدام اعتراضی مسافران پرواز نجف - تهران + عکس و فیلم فرهنگ نیوز |۱۰:۴۳ مسجد جامعی در بیمارستان بستری شد خبرگزاری تسنیم |۱۰:۴۳ آنفلوآنزا در ایران وحشی شده است /مرگ 22 نفر در کرمان خبرگزاری تسنیم |۱۰:۴۳ افکار جوانان مهمترین هدف نفوذ فرهنگی دشمنان است دانا |۱۰:۴۲ هوای امروز تهران سالم است خبرگزاری دانشجو |۱۰:۴۱ تبدیل ایران به بیابان مطلق در 30 سال آینده عصر ایران |۱۰:۴۰ زمان صدور تک کارت های سرمایه فرهنگیان فردا نیوز |۱۰:۳۷ معاون وزیر بهداشت خبر داد: حدود ۹۰ هزار نفر در ایران از ابتلای خود به ایدز خبر ندارند نسیم آنلاین |۱۰:۳۶ ثبت نام در رشته علوم انسانی در مدارس دولتی ممنوع شد ایسنا |۱۰:۳۶ استفاده از پهپادها برای رصد لحظه ای تردد زائران حسینی قم فردا |۱۰:۳۶ زمان آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد مشرق نیوز |۱۰:۳۴ بارش برف استان ایلام را سفید پوش کرد بولتن نیوز |۱۰:۳۳ مشاهده 18 توله یوزپلنگ جدید در زیستگاه های ایرانی فردا نیوز |۱۰:۳۳ جاده های 10 استان، برفی فردا نیوز |۱۰:۳۳ جزییات هوشمند شدن شهر قم الف |۱۰:۳۲ خدمت رسانی شایسته به مردم یکی از مهمترین وظایف پلیس آگاه و بصیر آریا نیوز |۱۰:۳۲ کلاهبرداری 10 میلیاری با استفاده از وکالت جعلی آریا نیوز |۱۰:۳۲ محور پونل - خلخال به علت بارش برف و کولاک مسدود است آریا نیوز |۱۰:۳۲ تردد از محور خلخال- اسالم فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است آریا نیوز |۱۰:۳۲ نشست تخصصی "پژوهش های امر خیر در حوزه سلامت" برگزار می شود آریا نیوز |۱۰:۳۲ تحقق ایمنی ترافیک در سایه مشارکت جمعی شهروندان آریا نیوز |۱۰:۳۲ کشف بیش از 4میلیون نخ سیگار قاچاق در بندرعباس آریا نیوز |۱۰:۳۲ کشف 480 کیلو تریاک از خودرو زانتیا آریا نیوز |۱۰:۳۲ معاونت اجتماعی رویکرد هنرمندانه و علمی پلیس در ارتباط با جامعه آریا نیوز |۱۰:۳۲ برقراری نظم و امنیت هدف مشترک پلیس و دستگاه قضائی آریا نیوز |۱۰:۳۱ خدمات رسانی به زوار تا بازگشت آخرین زائر ادامه دارد آریا نیوز |۱۰:۳۱ آمادگی پلیس راه کرمانشاه برای بازگشت زائران کربلا آریا نیوز |۱۰:۳۱ تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی وظیفه اصلی پلیس آریا نیوز |۱۰:۳۱ دستگیری باند سارقان ظروف عتیقه در" قائن " آریا نیوز |۱۰:۳۱ روی لبه ی تیزِ تشویق آریا نیوز |۱۰:۳۱ پاکیزه سازی مسیر راهپیمایی روز اربعین حسینی با همکاری شهرداری تهران و راهپیمایان پاکیزه سازی مسیر راهپیمایی روز اربعین حسینی با همکاری شهرداری تهران و راهپیمایان آریا نیوز |۱۰:۳۱ آشنایی با راه های کنار آمدن با کودکان استثنایی آریا نیوز |۱۰:۳۱ تومورهای هیپوفیز را بشناسیم آریا نیوز |۱۰:۳۱ استفاده از فناوری های نوین در حوزه صنایع غذایی آریا نیوز |۱۰:۳۱ بی توجهی در خونه زندگی ممنوع!؟ آریا نیوز |۱۰:۳۱ آنفلوانزا به تنهایی کشنده نیست/ معرفی متخلفان اورژانس اصفهان به دستگاه قضا فارس نیوز |۱۰:۳۰ برقراری امنیت و ایجاد انضباط ترافیکی از اهداف قرارگاه ظفر در مراسم اربعین بود ایلنا |۱۰:۲۹ اعلام آمادگی کارشناسان اجتماعی برای نجات محله هرندی/ لزوم توجه به مناطق مشابه «هرندی» فردا نیوز |۱۰:۲۹ آموزش کار آفرینی در مدارس منطقه 11 آغاز شد ابرار |۱۰:۲۹ اجرای طرح «پیمایش ملی خانواده» در البرز نیازمند حمایت مسئولان مهر نیوز |۱۰:۲۹ مهار شعله های آتش در کارخانه تجهیزات برقی مهر نیوز |۱۰:۲۹ به زودی با اجرای طرح رصد؛ معابر منطقه 10 پایتخت برای تردد معلولان در ابعاد یک یکم مناسب سازی می شود ابرار |۱۰:۲۹ انسداد محور پونل ـ خلخال، کولاک در همدان الف |۱۰:۲۹ عضو هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی: 70 درصد بازنشستگان و کارگران زیر خط فقرند ابرار |۱۰:۲۹ رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران : شرایط افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال آینده ابرار |۱۰:۲۸ راه اندازی تنها بیمارستان پیوند اعضا قدس آنلاین |۱۰:۲۸ 40 سال خاطرات مردی از "شهرسوخته"/ مردم شهر سوخته 30 کیلومتر جنگل را نابود کردند! خبر آنلاین |۱۰:۲۶ نقشه علمی چاقی در کشور رونمایی می شود ایسنا |۱۰:۲۵ عدم درمان گوش درد در کودکان سبب ناشنوایی می شود فارس نیوز |۱۰:۲۵ نسخه استانداری برای حل گره ترافیکی ایلام در اربعین سال آینده نسیم آنلاین |۱۰:۲۵ بمب ۲۱ کیلویی در شرق کشور خنثی شد ایلنا |۱۰:۲۴ مدیریت بحران کشور برنامه ملی ندارد! جهان نیوز |۱۰:۲۳ طولانی ترین تونل تهران ساخته می شود میزان |۱۰:۲۲ امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پیام نور است/ ثبت نام بیش از 19 هزار داوطلب تا کنون میزان |۱۰:۲۲ سرقت 12 تلفن همراه از شهروندان غرب تهران در یک روز/ دستگیری متهم حین پرسه زنی برای شکار طعمه میزان |۱۰:۲۲ آغاز هجدهمین جلسه دادگاه بابک زنجانی خبرگزاری دانشجو |۱۰:۲۲ مدارس ارومیه و خوی یکشنبه تعطیل شد بولتن نیوز |۱۰:۲۱ مدارس شهرستان های کردستان تعطیل شد بولتن نیوز |۱۰:۲۱ طولانی ترین تونل پایتخت ساخته می شود؛ ۱۰کیلومتر بولتن نیوز |۱۰:۲۱ زائران اسباب بازی ها را در زباله نیندازند الف |۱۰:۱۹ تغییر مسیر قاچاق مواد مخدر به ایران روزنامه جوان |۱۰:۱۶ تحقیقات جدید در رابطه با شکستن مفاصل و انگشتان روزنامه جوان |۱۰:۱۶ آغاز سم زدایی زنان معتاد متجاهر جهان نیوز |۱۰:۱۶ کاهش ۱۵ درجه ای هوا ، باد شدید و گاهی باران، مهمان این هفته هوای کشور قدس آنلاین |۱۰:۱۴ ترفندهای طبیعی برای تقویت ناخن ها قدس آنلاین |۱۰:۱۴ آغاز اعزام به عتبات سازمان حج از امروز/ هزینه سفر افزایش نیافته است فارس نیوز |۱۰:۱۴ حدود ۹۰ هزار نفر از ابتلای خود به ایدز خبر ندارند/ راه اندازی ۱۱ قطب تخصصی تشخیص ایدز در کشور فارس نیوز |۱۰:۱۴ بارش برف در در محورهای 13 استان/ممانعت از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در محورهای برف گیر فارس نیوز |۱۰:۱۴ واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد/ دو نفر کشته و ۱۷ نفر مصدوم شدند خبر آنلاین |۱۰:۱۳ آغاز هجدهمین جلسه پرونده متهمان نفتی بولتن نیوز |۱۰:۱۲ تندباد زنجان را درنوردید بولتن نیوز |۱۰:۱۲ اختصاص ۲ میلیون دلار برای حفاظت از یوزپلنگ آسیایی طی ۱۰ سال گذشته ایلنا |۱۰:۱۱ دستگیری ۲۰ شکارچی غیرمجاز در گلستان ایلنا |۱۰:۱۱ روان شدن ترافیک در مسیر کربلا به مهران خبرگزاری دانشجو |۱۰:۱۱ جزئیات کشف بمب ۲۱ کیلویی خبرگزاری دانشجو |۱۰:۱۱ عملیات ساماندهی 4 ورودی اصلی شهر آغاز می شود ایمنا |۱۰:۱۱ مشق دانش آموزان ایرانی رکورد زد! جهان نیوز |۱۰:۱۰ بیشترین و کمترین تکالیف را دانش آموزان چه کشورهایی دارند؟ مشرق نیوز |۱۰:۱۰ برنامه ای برای تربیت دانشمند به معنای خالق علم نداشته ایم/ 500 دانشمند رده اولی ایرانی در دنیا وجود دارد فارس نیوز |۱۰:۱۰ هوادار عزیز، آسوده بمیر؛ آمبولانس خصوصی وجدان ندارد! ورود یک میلیون و 300 هزار زائر ایرانی به کشور/ زائران اسباب بازی های عراقی را در سطل زباله نیندازند دانا |۱۰:۰۸ آب پاکی روی دست مربیان پیش دبستانی/ ما مربی نمی خواهیم دانا |۱۰:۰۸ تغییر مسیر قاچاق مواد مخدر به ایران دانا |۱۰:۰۸ دستگیری هکر ۱۹ ساله در اصفهان قدس آنلاین |۱۰:۰۷ تداوم کاهش دمای کشور تا اواسط دی ماه قدس آنلاین |۱۰:۰۷ سرانه زباله هر شهروند بوکانی یک کیلو گرم در روز است زریان |۱۰:۰۷ هدف قرارگاه ظفر در اربعین برقراری امنیت و انضباط ترافیکی بود مهر نیوز |۱۰:۰۶ هماهنگی وزیر کشور با وزیر راه و شهرسازی، برای تسهیل و تسریع در روند تأمین اتوبوس برای زائران واحد مرکزی خبر |۱۰:۰۶ سرگردانی مسافران پرواز بندرعباس - اصفهان بولتن نیوز |۱۰:۰۱ خودروسازان معکوس کشیدند جمهوریت |۱۰:۰۱ کشف و خنثی سازی بمب ۲۱ کیلویی در شرق کشور مهر نیوز |۱۰:۰۱ هوسرانی زن و مرد قاتل در پای چوبه دار پایان یافت مهر نیوز |۱۰:۰۱ لزوم منع تبلیغات محصولات غذایی آسیب رسان/ مجوز احداث کارخانجات سوسیس و کالباس محدود شود خبرگزاری مجلس |۱۰:۰۰ استفاده از تکنولوژی نوین و پهپادها برای رصد لحظه ای تردد زائران حسینی خبر آنلاین |۱۰:۰۰ مشاهده ۱۸ توله یوزپلنگ جدید در کشور ایلنا |۹:۵۹ تأخیر پرواز اصفهان به ۱۶ ساعت رسید تابناک |۹:۵۹ آلوده ترین شهر جهان الف |۹:۵۷ نکاتی در مورد مدرن ترین اربعین دوران الف |۹:۵۷ دمای ورزقان به ۲۰ درجه زیر صفر رسید جمهوریت |۹:۵۶ دو کشته و ۱۷ زخمی در واژگونی اتوبوس دانشجویان نسیم آنلاین |۹:۵۶ استفاده از پهپادها برای رصد لحظه ای تردد زائران حسینی دانا |۹:۵۴ تاکید و توافق ایران و عمان بر گسترش مناسبات آمبودزمانی تحلیل ایران |۹:۵۴ آغاز هجدهمین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی تحلیل ایران |۹:۵۴ آتش سوزی در سکوی نفتی آذربایجان در دریای خزر تحلیل ایران |۹:۵۴ استفاده از پهپادها برای رصد لحظه ای تردد زائران حسینی روزنامه جوان |۹:۵۳ بارش در ۶ استان کشور شدت می گیرد تابناک |۹:۵۲ آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور از سه شنبه میزان |۹:۵۱ آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از فردا میزان |۹:۵۱ کشف تله بمب 21 کیلویی در جاده "ایرانشهر - سرباز" میزان |۹:۵۱ بارش شدید برف مهاباد را فراگرفت بولتن نیوز |۹:۴۸ کشته شدن 2 دانشجو در حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد نجف آباد + تصاویر فارس نیوز |۹:۴۸ تجمع مربیان پیش دبستانی و نهضت سوادآموزی مقابل مجلس نسیم آنلاین |۹:۴۷ دمای هوای ورزقان به ۲۰ درجه زیر صفر کاهش یافت نسیم آنلاین |۹:۴۷ ورزقان، ۲۰ درجه زیر صفر عصر ایران |۹:۴۷ رانندگان تاکسی سرویس غرب پایتخت با خط سفید آشنا شدند آریا نیوز |۹:۴۷ کشف بمب 21 کیلویی در سیستان و بلوچستان 9 صبح |۹:۴۷ سایت پرنده نگری دریاچه شهدای خلیج فارس به زودی افتتاح می گردد آریا نیوز |۹:۴۷ خواص تغذیه ای و درمانی یک میوه پاییزی/ خرمالو بهترین پاک کننده کبد و معده آناج |۹:۴۷ انتقال رایگان زائران از مرز مهران توسط شهرداری تهران/موکب های شهرداری تا آخرین روز برپاست آریا نیوز |۹:۴۷ فرهنگ سلام «به سوی سلامتی» می رود آریا نیوز |۹:۴۷ احداث سه مرکز کارآفرینی در شمالغرب تهران آریا نیوز |۹:۴۷ عشیری مدیر روابط عمومی کنگره سراسری 2000 شهید هنرمند شد آریا نیوز |۹:۴۷ اعزام عوامل تفکیک پسماند به تکایای عزاداری شمال تهران آریا نیوز |۹:۴۶ دستگیری 723 مجرم فضای مجازی از سوی ماموران پلیس فتا پایتخت آریا نیوز |۹:۴۶ پروژه نقاش باشی با حضور بچه های سندرم دان برگزار شد آریا نیوز |۹:۴۶ 3 زخمی در حمله با چاقو در مترو لندن آریا نیوز |۹:۴۶ بیمه و چالش های حمایت از خسارت دیدگان آریا نیوز |۹:۴۶ هشدار درباره رهاسازی اسباب بازی در معابر آریا نیوز |۹:۴۶ 18مسموم بر اثر آتش سوزی در یکی از برجهای تبریز آریا نیوز |۹:۴۶ روزهای متفاوت سه رئیس جمهور در روز ۱۶ آذر/ روحانی، رکورد رییس دولت اصلاحات را می زند؟

اكنون 26/4/2024, 10:53 am ميباشد