سایت نگارین

درباره چیزهایی که دوست داریم

المواضيع الأخيرة

» عبدالله عبدالله دوشنبه در ایران
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:08 am

» سدهای شناور
من طرف سردبیر 3/1/2016, 9:02 am

» دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران و وحشت زده شده است.
من طرف سردبیر 3/1/2016, 8:53 am

» اوباما احترام و رواداری نسبت به مسلمانان را خواستار شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:56 am

» شهید سمعتی در خاک کنگان آرام گرفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:53 am

» حاج احمد آقا در دوره دوم خبرگان رهبری نماینده تهران بود (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:47 am

» بدون حل موضوع فلسطین صلح در خاورمیانه ممکن نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 11/12/2015, 2:39 am

» قیمت نفت خام برنت سقوط کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:48 pm

» دولت با رعایت بی طرفی تلاش در برگزاری انتخابات سالم دارد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:27 pm

» ادعاهای جدید پس از بسته شدن پرونده PMD مورد قبول ایران نیست (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:22 pm

» امنیت سرمایه گذاران و محققان کشور وظیفه دولت است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 9:14 pm

» تذکر جمیری به وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:51 am

» زیان ۱۰۰ میلیاردی دولت از خرید تضمینی شیر (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:42 am

» علی سرپرست، معاون فرماندار شوش شد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:34 am

» ایران، کانون ثبات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:24 am

» گزارش آژانس در پاره ای موارد ناقص و مردود است (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:19 am

» تامین کل نیازهای غرب آسیای صلیب سرخ از صنایع نساجی هلال (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:12 am

» جزییات کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در اتریش (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:04 am

» آلمان خاورمیانه در آستانه پرواز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 1:00 am

» پیروزی دالاس با درخشش وسلی متیوز (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:52 am

» کرار با خوبی و خوشی از استقلال رفت (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:47 am

» سال 92 کسی جرات نمی کرد عنوان جنبش دانشجویی را مطرح کند (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:43 am

» رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با سفرای خارجی مقیم تهران (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:26 am

» رییس سازمان امور مالیاتی استعفا کرد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:22 am

» کورتوا: چلسی واقعا بدشانس بوده (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 8/12/2015, 12:15 am

» 6 ماه توقیف؛ محکومیت مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:59 pm

» نماینده ایران شانس حضور در المپیک را از دست داد (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:33 pm

» گوشی هوشمند Kyocera را می توانید با صابون بشویید! (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:29 pm

» پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:23 pm

» اپلیکیشنی برای تخمین اندازه اشیاء با استفاده از دوربین (فقط تیتر خبر)
من طرف sarbaz 7/12/2015, 11:19 pm

كساني كه Online هستند

در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 24 و در تاريخ 11/4/2017, 6:10 am بوده است.

فرمانده سپاه به تماشای یک نمایش رفت (فقط تیتر خبر)

sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

فرمانده سپاه به تماشای یک نمایش رفت (فقط تیتر خبر) Empty فرمانده سپاه به تماشای یک نمایش رفت (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 6/12/2015, 6:28 pm

اتمام انتشار بزرگترین فهرست نسخه های خطی ایران؛ رونمایی در هفته پژوهش خبرگزاری تسنیم |۱۰:۱۵ اجرای طرح تبادل اسناد درباره ایران با کشورهای همسایه خبرگزاری تسنیم |۱۰:۱۵ پیگیری تشکیل شورای حمایت از دانش آموزان استثنایی در دولت ایسنا |۱۰:۱۵ امضای تفاهم نامه بین وزارت دادگستری و یونسکو ایسنا |۱۰:۱۵ صدای خداحافظی با درخت توت ایسنا |۱۰:۱۵ جدیدترین خبرها از بازگشایی تالار مولوی ایسنا |۱۰:۱۵ ایسنا قابل اعتماد است ایسنا |۱۰:۱۵ عکس های کمتر دیده شده از آمریکا در ۵۰ سال گذشته فردا نیوز |۱۰:۱۵ اکران «پی 22»؛ حماسه ناوچه جوشن از امروز در سراسر کشور سراج24 |۱۰:۱۴ واکنش رضا کیانیان به کشتار پرندگان مهاجر/ یک نفر باید بایستد خبر آنلاین |۱۰:۱۴ «مجمع الجزایر اوریون»؛ سرزمینی میان هست و نیست ایبنا |۱۰:۱۴ عکس/فریبا نادری در پیاده روی اربعین 94 دانا |۱۰:۱۳ پروژه جدید رامبد جوان به جای خندوانه+تصاویر دانا |۱۰:۱۳ نمایشگاه هفته پژوهش استان آذربایجان غربی آغاز شد ایسنا |۱۰:۱۱ بوتفلیقه پس از تکمیل دوره درمان در پاریس به الجزایر بازگشت ایسنا |۱۰:۱۱ جنبش دانشجویی، مردم را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کند ایسنا |۱۰:۱۱ مشاهده 18 توله یوزپلنگ در زیستگاه های ایرانی ایسنا |۱۰:۱۱ وقتی روی پرده سینما، مردم ایران با احشام مقایسه می شوند! آناج |۱۰:۱۱ مذاکرات ژنو محور دیدار فرستاده سازمان ملل با منصور هادی/"نشست ژنو 24 آذر برگزار می شود" ایسنا |۱۰:۱۱ راه پرفراز و نشیب کارآفرینی نیازمند تعمیر است ایسنا |۱۰:۱۱ بدعت در تبلیغ کنسرت ها/ ساعت و مکان بدون روز برپایی اعلام شد مهر نیوز |۱۰:۱۱ پرونده ای برای جشنواره فوق سری و مرموز موسیقی فجر نسیم آنلاین |۱۰:۱۰ استقبال از نمایش فیلم محمدرسول الله(ص) در سوئد مشرق نیوز |۱۰:۱۰ بازاریابی هرمی خبرگزاری دانشجو |۱۰:۰۹ احمدرضا درویش: فرهنگ و هنر را به توپ بازی تقلیل داده اند خبر آنلاین |۱۰:۰۹ استادِ عماد مغنیه از نگاه سیدحسن نصرالله که بود؟/ بوسه رهبر انقلاب بر سجده گاه پدر موشکی ایران فارس نیوز |۱۰:۰۹ تفاوت مردهای دیروز با مردهای امروز حزب الله نیوز |۱۰:۰۸ به تصویر کشیدن «نفوذ» در نمایش تاریخی «نسیان»/ حمایتی از ما صورت نگرفت/ آینده نمایش نامعلوم است بسیج نیوز |۱۰:۰۶ فلاحتی نژاد: وزنه برداران در مسابقات جهانی تمرکز نداشتند ایسنا |۱۰:۰۵ کاخ سفید: ارتباط عاملان حملات کالیفرنیا با یک گروه تروریستی هنوز ثابت نشده است ایسنا |۱۰:۰۵ ساخت «سایه ات را قاب می گیرم» منتفی شد باشگاه خبرنگاران |۱۰:۰۴ مطالعه نکردن کودکانمان را جدی بگیریم باشگاه خبرنگاران |۱۰:۰۴ رایزنی ارشاد با قوه قضائیه برای تشکیل دادگاه کتاب میزان |۱۰:۰۳ حذف خواننده ایرانی از فیلم سینمایی هندی گلزار مشرق نیوز |۱۰:۰۲ اولین کامپیوتری که به ایران آمد+ عکس فردا نیوز |۱۰:۰۱ newslist آماده سازی 700 مدرسه تا پایان سال/کمبود فضای آموزشی نداریم ایسنا |۱۰:۰۱ «جستجوگران بی باک» به کتابفروشی ها رفتند ایبنا |۹:۵۸ «ایما انیمیشن» را در اینترنت ورق بزنید روزنامه جوان |۹:۵۸ آغداشلو:حس تعلق به مکان را ازدست داده ام ابرار |۹:۵۶ بازیگر "صورت زخمی" درگذشت ابرار |۹:۵۵ اسدالله یکتا مطرح کرد / پول می دهند و نقش اول می خرند ابرار |۹:۵۵ کتاب در حاشیه سیاست ابرار |۹:۵۵ جایزه ویژه "پالم اسپرینگز" برای بازیگر "استیو جابز" ابرار |۹:۵۵ رشد 48 درصدی گیشه سینماهای چین ابرار |۹:۵۵ ارتقای جایگاه جهانی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم وصنعت در نظام رتبه بندی NTU ایسنا |۹:۵۴ تایید پیش نویس سند مهار گرمای زمین در نشست پاریس ایسنا |۹:۵۴ بهترین حلوا ارده ایران متعلق به کجاست؟ ایسنا |۹:۵۴ بازپس گیری 62.5 هکتار از اراضی ملی واگذار شده به طرح های کشاورزی سمنان ایسنا |۹:۵۴ اولین قفس پرورش ماهی باید در گیلان شکل گیرد ایسنا |۹:۵۴ حمایت ضمنی اسقف اعظم مسیحیان مارونی لبنان از سلیمان فرنجیه فیلم های جنگی که هرگز فراموش نخواهید کرد +عکس مشرق نیوز |۹:۵۴ فیلم: بحران جدی در سینمای ایران فردا نیوز |۹:۵۳ قوانین موفقیت شغلی، کتابی برای کارآفرینان ایلنا |۹:۵۲ ترجیح می دهم آرایشگر باشم تا بازیگر صراط نیوز |۹:۵۱ امپریالیسم هزار چهره؛ از امپریالیسم دلار تا رسانه فارس نیوز |۹:۵۱ "بازاریابی شبکه ای یا هرمی؟" در پایش امشب نسیم آنلاین |۹:۴۸ سرگذشت بنیانگذار گروه تخریب قرارگاه کربلا منتشر می شود/ نمای دور و نزدیک از شهید خیاط ویس ایبنا |۹:۴۷ شهید آوینی نماد سینمای مسئولیت پذیر است بولتن نیوز |۹:۴۷ «لانه خرگوش» در خانه هنرمندان! بولتن نیوز |۹:۴۷ علی حاتمی نجابت و سواد داشت/کار هایم با علی حاتمی ماندنی است بولتن نیوز |۹:۴۷ احساس بی نیازی مردم به مطالعه ایسنا |۹:۴۷ توافق لیبیایی ها بر سر اصول کلی توافق نامه صلح ایسنا |۹:۴۷ پلیس لندن از وقوع "حمله تروریستی با چاقو" در مترو این شهر خبر داد ایسنا |۹:۴۷ تاجیک: شهید آوینی نماد سینمای مسئولیت پذیر است بسیج نیوز |۹:۴۶ جزئیات کشف و خنثی سازی بمب 21 کیلویی/ شناسایی عوامل بمب گذاری بسیج نیوز |۹:۴۶ عکس های کمتر دیده شده از آمریکا در ۵۰ سال گذشته بسیج نیوز |۹:۴۶ اکران «پی 22»؛ حماسه ناوچه جوشن از امروز در سراسر کشور بسیج نیوز |۹:۴۶ «میراث آلبرتا» روی آنتن شبکه «افق» می رود خبرگزاری تسنیم |۹:۴۵ کنایه لخ مایوفسکی به طراحان ایرانی: فرهنگ ایرانی در آثارتان کجاست؟ خبرگزاری تسنیم |۹:۴۵ مژده لواسانی هم به «بچه های مردم» رسید خبرگزاری تسنیم |۹:۴۵ تدوین «هفت ماهگی» به پایان رسید باشگاه خبرنگاران |۹:۴۴ نمایش «موش» به «سگ لرز» تغییر نام داد ایلنا |۹:۴۴ ده عنوان کتاب در حوزه ی سینما منتشر می شود ایلنا |۹:۴۴ ترجیح می دهم آرایشگر باشم تا بازیگر میزان |۹:۴۱ سالروز شهادت خلبان احمد کشوری ایسنا |۹:۴۱ فرهنگستان جام جم آنلاین |۹:۴۰ انتشارات علمی و فرهنگی ده عنوان کتاب در حوزه سینما را منتشر می کند فارس نیوز |۹:۳۸ «شرلوک هلمز» شخصیتی برای تمام فصول مشرق نیوز |۹:۳۶ کارگردان«نفس گرم»:انتخاب خانم گلچین یک ریسک بود مشرق نیوز |۹:۳۶ سلیمان فرنجیه: هرگز با میشل عون مخالفت نخواهم کرد ایسنا |۹:۳۵ "تمایل روسیه برای به راه انداختن جنگ اتمی با ناتو" ایسنا |۹:۳۵ تبلیغاتتان استایل ایرانی ندارد/ طراحی پوستر برای دوغ مهر نیوز |۹:۳۲ تولید وانت کاهش یافت ایسنا |۹:۳۱ تفکیک جنسیتی دانشگاه ها رسمیت یافت؟ ایسنا |۹:۳۱ واژگونی اتوبوس در جاده یاسوج - اقلید صراط نیوز |۹:۲۹ تاخیر پرواز اصفهان به 16 ساعت رسید صراط نیوز |۹:۲۹ یعالون: روسیه در سوریه موفق عمل کرده/ نقش روسیه در خاورمیانه مهم تر از آمریکا است ایسنا |۹:۲۸ "پیری آوا " زنی که همه ی دنیای خود را برای خدا رها کرد/ نعمت ولی فقیه را بهتر از شما لمس می کنم آناج |۹:۲۵ حدیث روز/ سخن امام حسن(ع) درباره تفسیر آیه "وقفوهم انهم مسئولون" آناج |۹:۲۵ چرخه مالی تولید کتاب به صرفه نیست خبرگزاری تسنیم |۹:۲۳ بخشی از «ردپای تلاش» آماده پخش شد باشگاه خبرنگاران |۹:۲۳ وقتی روی پرده سینما، مردم ایران با احشام مقایسه می شوند! نسیم آنلاین |۹:۲۱ رقیب «هری پاتر» به بازار کتاب ایران رسید مهر نیوز |۹:۱۹ جزئیاتی از پیشنهادهای وقیحانه به یک «بازیگر زن» حامیان ولایت |۹:۱۷ آغازهمایش پزشک پژوهشگر واحد مرکزی خبر |۹:۱۶ پروژه جدید رامبد در اینستاگرام+تصاویر صراط نیوز |۹:۱۵ خلأهای پروژه بزرگ میرباقری چیست؟ صراط نیوز |۹:۱۵ تصاویر صفحه نخست روزنامه های 15 آذر بولتن نیوز |۹:۱۵ به تصویر کشیدن «نفوذ» در نمایش تاریخی «نسیان»/ حمایتی از ما صورت نگرفت/ آینده نمایش نامعلوم است سراج24 |۹:۱۴ هدف از حمله به همایش های قانونی تامین منافع موقتی برخی جریا ن هاست تردد در همه محورهای مواصلاتی استان زنجان امکان پذیر است ایسنا |۹:۱۳ پوتینی که ایفای نقش رضا شاه را از این رو به آن رو کرد+عکس قم فردا |۹:۱۳ واکنش خسرو سینایی به تصویر دختران لهستانی در سریال معمای شاه ایلنا |۹:۱۳ برگزاری کارگاه های آموزشی در بخش جنبی نمایشگاه کتاب گلستان فارس نیوز |۹:۱۱ رایزنی ارشاد با قوه قضائیه برای تشکیل دادگاه کتاب مهر نیوز |۹:۱۰ تولید حسگرهای پزشکی منعطف با آدامس جویده ایسنا |۹:۰۹ کشف تله بمب 21 کیلویی در جاده "ایرانشهر - سرباز" ایسنا |۹:۰۹ هنر برای جشنواره های خارجی نسخه جدید برای هنر ایران/ صدای نفوذ فرهنگی می آید دانا |۹:۰۹ پنجمین کتاب از دهگانه «صلح» جعفر ابراهیمی آماده تحویل به ناشر ایبنا |۹:۰۸ کتابی از روزگار و زمانه « حضرت آقا» مشرق نیوز |۹:۰۶ آزمون تربیت داور تجوید هم زمان با آزمون کارورزی حسن حفظ برگزار می شود فارس نیوز |۹:۰۶ پروژه جدید رامبد جوان به جای خندوانه+تصاویر فردا نیوز |۹:۰۵ مختارنامه به چه چیزهایی بی توجهی کرد؟ فردا نیوز |۹:۰۵ کتابخوان آمازون در ردیف پرمخاطب های فضای مجازی در سال 2015 ایبنا |۹:۰۵ نشست تخصصی شعر آئینی به یاد مرحوم «خلیل عمرانی» برگزار شد فارس نیوز |۹:۰۲ «لانه خرگوش» در خانه هنرمندان! باشگاه خبرنگاران |۹:۰۱ لیلا زارع: "شیفت شب" از رفتار بالغانه زنان در جامعه و خانواده تقدیر می کند نسیم آنلاین |۸:۵۹ نخستین پایگاه داده سم جهان برای توسعه درمان بیماری ها ایسنا |۸:۵۸ کتاب سینا دادخواه درباره تهران غیرقابل چاپ اعلام شد ایلنا |۸:۵۸ تولیدات شبکه مستند در حوزه صنعت چیست؟/رونمایی از «دسترنج» در ماه آینده ایلنا |۸:۵۸ «ایما انیمیشن» را در اینترنت ورق بزنید فردا نیوز |۸:۵۸ دهمین سالگرد عروج غمناک اصحاب رسانه میزان |۸:۵۷ استقبال گسترده مردم سوئد از نمایش فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» میزان |۸:۵۷ به حیاء عمومی توهین شود بی تفاوتیم، اما خدا نکند کسی اسم سگش کوروش باشد فردا نیوز |۸:۵۵ مجلس آینده فرصتی برای تغییر رویکردهای گذشته/ بی خیالی آفت جریان دانشجویی امروز است ایسنا |۸:۵۵ رییس مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی: عمق فاجعه مغفول مانده است ایسنا |۸:۵۵ نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا حماس را تهدید کرد ایسنا |۸:۵۵ رهبر طالبان: زنده ام! ایسنا |۸:۵۵ ایلام سفیدپوش شد ایسنا |۸:۵۵ مختارنامه به چه چیزهایی بی توجهی کرد/خلأهای پروژه بزرگ میرباقری چیست؟ فارس نیوز |۸:۵۲ شوخی تلویزیون با مشاغل در «خسته نباشید» مشرق نیوز |۸:۵۰ سوت پایان شرکت در جشنواره فیلم فجر مشرق نیوز |۸:۵۰ خشم تل آویو از اظهارات وزیر خارجه سوئد ایسنا |۸:۵۰ جوابیه ای به یک جوابیه ایسنا |۸:۵۰ اولین کامپیوتری که به ایران آمد +عکس صراط نیوز |۸:۴۸ 7 کشته در تصادف محور خاش-زاهدان صراط نیوز |۸:۴۸ دعوت سینمایی دبیر از مردم جهان نیوز |۸:۴۷ اعزام هنرجو به روسیه برای آموزش انیمیشن جهان نیوز |۸:۴۷ کسب مدال نقره توسط تیم ملی شنای کم بینایان ایسنا |۸:۴۶ حذف یارانه 2 میلیون و 943 هزار نفر از غیر نیازمندان ایسنا |۸:۴۱ جایزه جهانی کتاب سال، در روند دور دوم ارزیابی ها قرار گرفت باشگاه خبرنگاران |۸:۴۰ تکالیف و وظایف والدین نسبت به فرزندان در سیره رضوی (۱) قدس آنلاین |۸:۳۸ جزئیات نجات بخشی خانه نصیرالدوله/ تزئینات نفیسی که مرمت شد مهر نیوز |۸:۳۷ تلاش جوانان سوئدی برای معرفی امام حسین(ع) + تصاویر میزان |۸:۳۶ کشاورز:کار هایم با حاتمی ماندنی است صراط نیوز |۸:۳۶ پوتینی که ایفای نقش رضا شاه را از این رو به آن رو کرد+عکس فردا نیوز |۸:۳۲ آلودگی تهران به صدای خوانندگان آسیب زده/روایتی از باندبازی در موسیقی ایران ایلنا |۸:۳۰ نگرانی از جولان کالای بی کیفیت در بازار ایزوگام ایسنا |۸:۲۸ فورد کاپولا: قرآن با «خدا رحمان و رحیم است» آغاز می شود مهر نیوز |۸:۲۷ فرمانده سپاه به تماشای یک نمایش رفت
    sarbaz
    sarbaz

آغاز نوشتن در سایت : 2014-11-07

فرمانده سپاه به تماشای یک نمایش رفت (فقط تیتر خبر) Empty رد: فرمانده سپاه به تماشای یک نمایش رفت (فقط تیتر خبر)

پست من طرف sarbaz 6/12/2015, 6:31 pm

«وی مثل وندتا» نمایش جهانی خیالی از لندن آینده/طراحی دنیایی ملحدانه توسط برادر و خواهری متوهم!/ شیطانی که از غرب می آید سراج24 |۸:۲۵ تئاتر رفتن خانوادگی آقای وزیر+عکس فردا نیوز |۸:۲۵ علت فوت ۱۶ بیمار مبتلا به آنفلوانزا صراط نیوز |۸:۲۴ تاجیک: شهید آوینی نماد سینمای مسئولیت پذیر است باشگاه خبرنگاران |۸:۲۴ علی حاتمی نجابت و سواد داشت/کار هایم با علی حاتمی ماندنی است باشگاه خبرنگاران |۸:۲۴ "پایان نامه "در اشراق نقد می شود هنر نیوز |۸:۱۹ نام گذاری اسلامی خیابان های خراسان جنوبی به خوبی مدیریت نشده است مهر نیوز |۸:۱۷ پیوندهای فرهنگی مجموعه سعدآباد و حوزه های فرهنگی بلغارستان میراث آریا |۸:۱۷ اکران «پی ۲۲»؛ حماسه ناوچه جوشن از امروز در سراسر کشور هنر نیوز |۸:۱۶ وزیر علوم، احکام رؤسای پنج دانشگاه را صادر کرد ایسنا |۸:۱۴ خاطرات استاد قرائتی؛ فرصت سازی به سبک امام خمینی (ره) قدس آنلاین |۸:۱۴ اکران کنندگان مردمی باید نسبت به وضعیت فرهنگی کشور حساس باشند هنر نیوز |۸:۱۰ کوچک سال ترین زائر کربلا در دهه 60 +تصاویر فردا نیوز |۸:۰۸ دوچرخه سواری از مشهد تا کربلا قدس آنلاین |۸:۰۶ دانش نامه امام رضا(ع) با عنوان «فروغ ولایت ۱» تولید شد قدس آنلاین |۸:۰۶ سوت پایان شرکت در جشنواره فیلم فجر هنر نیوز |۸:۰۱ چهره پردازی نمایش را باور پذیر می کند هنر نیوز |۷:۵۷ واکنش گواردیولا بعد از نخستین شکست ایسنا |۷:۵۶ کودک معلول در حرم امام حسین(ع) شفا یافت+تصاویر قدس آنلاین |۷:۵۶ نقد «طبق عادت همیشگی» و «دور یا نزدیک» در شصت و هفتمین جلسه سینما روایت هنر نیوز |۷:۵۵ «ایما انیمیشن» را در اینترنت ورق بزنید/ مجله ای برای انیماتورها مهر نیوز |۷:۵۵ روزنامه کیهان: پُز عالی مدعیان اصلاحات با دست های خالی! 9 صبح |۷:۵۳ روز استقلال "ایرلند" از انگلستان (1921م) 9 صبح |۷:۵۳ پوتینی که ایفای نقش رضا شاه را از این رو به آن رو کرد هنر نیوز |۷:۵۰ بورسیه هنرجوی نخبه سینمایی بین ایران و لهستان/اعزام هنرجو به روسیه برای آموزش انیمیشن هنر نیوز |۷:۴۹ عکس های کمتر دیده شده از آمریکا در ۵۰ سال گذشته فارس نیوز |۷:۴۸ صلابت ایمان و قوّت اراده تان را به رُخ جهانیان کشیدید/ از پذیرایی ملت عراق تشکر می کنم قدس آنلاین |۷:۴۸ سالن های خصوصی میزبان تئاتر فجر می شوند/ مشوق جوانان هستیم مهر نیوز |۷:۴۷ ستاره سازی یا ستاره سوزی؟ / می گن میشه، اما به چه قیمتی؟ باشگاه خبرنگاران |۷:۴۲ نمایش فیلم محمد (ص) در کشور سوئد با استقبال گسترده مردم این کشور مواجه شد. هنر نیوز |۷:۳۷ "ارتش آلمان با کمبود نیروی نظامی مواجه است" ایسنا |۷:۳۰ مصلحت ما این است که در چنین شرایطی عمره را متوقف کنیم قدس آنلاین |۷:۳۰ بررسى ونقد مدرک گرایى در "جیوگى" هنر نیوز |۷:۲۶ اعزام نخستین گروه هنرجویان مدرسه ملی سینمای ایران به لهستان هنر نیوز |۷:۲۵ آیین چراغ خاموشی نیست؛ یادی از علی حاتمی در سینماتک خانه هنرمندان ایران هنر نیوز |۷:۲۵ تظاهرات فلسطینیان در اعتراض به بسته شدن مجدد گذرگاه رفح ایسنا |۷:۲۴ آژیر خطر برای پل چوبی به صدا در آمد+ تصاویر باشگاه خبرنگاران |۷:۲۲ سالگرد شهادت سرتیپ خلبان "احمد کشوری" (1359ش) 9 صبح |۷:۲۲ سالگرد درگذشت "علی حاتمی" کارگردان شهیر ایرانی (1375 ش) 9 صبح |۷:۲۲ بزرگترین کار رسانه ای/ ارسال نامه رهبرانقلاب به 80کشور جام نیوز |۷:۱۷ این افراد هرگز روی آرامش را نمی بینند قدس آنلاین |۷:۱۳ بورسیه هنرجوی نخبه سینمایی بین ایران و لهستان/اعزام هنرجو به روسیه برای آموزش انیمیشن فارس نیوز |۷:۰۷ حدیث روز/ سخن امام حسن(ع) درباره تفسیر آیه "وقفوهم انهم مسئولون" مشرق نیوز |۷:۰۰ ژست کلاکتی و جالب خانم بازیگر برنا نیوز |۷:۰۰ اگر دینت را از افراد نگیری، با چرخش هیچ کس نمی چرخی، حتی الهام چرخنده بولتن نیوز |۶:۵۶ صفحه اول روزنامه های یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۶:۵۰ جعفر دهقان و تجربه 2 بار ایفای نقش «رضا شاه» بولتن نیوز |۶:۳۵ «فردوسی» را از بلایای طبیعی نجات دهید! بولتن نیوز |۶:۳۵ استقبال از نمایش فیلم محمد(ص) در سوئد واحد مرکزی خبر |۶:۳۰ داستان کوتاه ایران همسنگ جهان است داستان کوتاه ایران همسنگ جهان است جام جم آنلاین |۶:۲۸ آیین چراغ خاموشی نیست؛ یادی از علی حاتمی در سینماتک خانه هنرمندان ایران باشگاه خبرنگاران |۶:۲۱ شوخی های جالب دو سینماگر بزرگ برنا نیوز |۶:۲۰ صفحه اول روزنامه آفتاب یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۶:۱۸ 40 سال خاطرات مردی از "شهرسوخته" بولتن نیوز |۶:۱۳ «داس داران» استعاره ای برای توهین به ارکان نظام بولتن نیوز |۶:۱۳ تصاویر:مقصدهایی برای سفر که به "جیبتــان" می خورند! بولتن نیوز |۶:۱۳ یادگاری جالب آقای سینما به خانم بازیگر برنا نیوز |۶:۰۶ تست گریم جوانی محمود احمدی نژاد در نهنگ عنبر! + عکس جمهوریت |۶:۰۴ هم صدایی غربی ها و جریان نفوذ داخلی در بایکوت «مانور بزرگ مسلمانان» خبرگزاری دانشجو |۶:۰۲ صفحه اول روزنامه اعتماد یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه بهار یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه جوان یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه کبهان یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه رسالت یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه شرق یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه روزان یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه وطن امروز یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ صفحه اول روزنامه آرمان یکشنبه ١٥ آذر 9 صبح |۵:۴۷ لزوم خارج شدن مخازن سوخت از شهر بجنورد ایسنا |۵:۴۱ نقد «طبق عادت همیشگی» و «دور یا نزدیک» در شصت و هفتمین جلسه سینما روایت میزان |۵:۳۰ چهره پردازی نمایش را باور پذیر می کند باشگاه خبرنگاران |۵:۲۳ چرا دخل وخرج کشاورزان دره شهری با هم نمی خواند؟ ایسنا |۵:۲۲ گازرسانی به 1000 شهر کشور ایسنا |۵:۱۷ بیش از 20 هزار مدرسه مروج سلامت شدند ایسنا |۵:۱۷ قرار گرفتن در جاده ترانزیتی از ظرفیت های توسعه ای سلطانیه ایسنا |۵:۱۷ سوت پایان شرکت در جشنواره فیلم فجر جام جم آنلاین |۴:۳۶ سکوت و دعوا در رسانه ها ایسنا |۴:۳۰ راه اندازی شعبه ویژه ای برای کپی غیرمجاز کتاب الف |۴:۳۰ روزهای سخت پرفسور حسابی از زبان پسرشان جهان نیوز |۴:۲۲ اکران کنندگان مردمی باید نسبت به وضعیت فرهنگی کشور حساس باشند باشگاه خبرنگاران |۴:۲۰ فیلم کوتاه آغی از جایزه در فلیپین تا حضور دوباره در روسیه میزان |۴:۰۶ داستان نویسی برای غلبه بر فراموشی همشهری |۳:۴۵ حضرت محمد(ص) چند فرزند داشت؟ باشگاه خبرنگاران |۳:۴۱ عاشورزاده به فینال جایزه بزرگ مکزیک رسید ایسنا |۳:۲۲ بیگانه بلا تار در موزه هنرهای معاصر تهران باشگاه خبرنگاران |۳:۲۱ 40 سال خاطرات مردی از "شهرسوخته" ایسنا |۳:۱۸ "پایان نامه "در اشراق نقد می شود میزان |۳:۰۳ «لیان» این بار در نمایشگاه بین المللی کنسرت می دهد خبرگزاری تسنیم |۲:۵۳ «تاج محل» فیلمی صمیمی با موضوع مناسب است باشگاه خبرنگاران |۲:۲۲ شاعر روشندل آستین بالا زد؛ کتاب های سفارشی شعر در راهند خبرگزاری تسنیم |۲:۱۶ ناگفته های سید منصور سید سجادی از باستان شناسی ایران هنر نیوز |۲:۰۱ فعالیت بزرگترین معدن باریت ایران در مریوان ایسنا |۱:۵۷ بازبینی طبقه بندی مشاغل حرفه نشر در کارگروه ویژه تأمین اجتماعی خبرگزاری تسنیم |۱:۵۲ تغییر سیمای شبکه سوم و واکنش پیمان یوسفی / کانال هایتان را عوض نکنید، این شبکه سوم خودمان است خبر آنلاین |۱:۴۹ حال و هوای زائران حسینی در کربلای معلی قدس آنلاین |۱:۴۸ «فردوسی» را از بلایای طبیعی نجات دهید! ایسنا |۱:۴۶ مجموعه شعر «مفاجا» منتشر می شود میزان |۱:۴۲ نامدارترین خدمات ابری در فضای مجازی ایسنا |۱:۳۹ مسئولین باید توانمندی معلولین را باور کنند هدف از حمله به همایش های قانونی تامین منافع موقتی برخی جریا ن هاست ایسنا |۹:۱۳ تردد در همه محورهای مواصلاتی استان زنجان امکان پذیر است ایسنا |۹:۱۳ پوتینی که ایفای نقش رضا شاه را از این رو به آن رو کرد+عکس قم فردا |۹:۱۳ واکنش خسرو سینایی به تصویر دختران لهستانی در سریال معمای شاه ایلنا |۹:۱۳ برگزاری کارگاه های آموزشی در بخش جنبی نمایشگاه کتاب گلستان فارس نیوز |۹:۱۱ رایزنی ارشاد با قوه قضائیه برای تشکیل دادگاه کتاب مهر نیوز |۹:۱۰ تولید حسگرهای پزشکی منعطف با آدامس جویده ایسنا |۹:۰۹ کشف تله بمب 21 کیلویی در جاده "ایرانشهر - سرباز" ایسنا |۹:۰۹ هنر برای جشنواره های خارجی نسخه جدید برای هنر ایران/ صدای نفوذ فرهنگی می آید دانا |۹:۰۹ پنجمین کتاب از دهگانه «صلح» جعفر ابراهیمی آماده تحویل به ناشر ایبنا |۹:۰۸ کتابی از روزگار و زمانه « حضرت آقا» مشرق نیوز |۹:۰۶ آزمون تربیت داور تجوید هم زمان با آزمون کارورزی حسن حفظ برگزار می شود فارس نیوز |۹:۰۶ پروژه جدید رامبد جوان به جای خندوانه+تصاویر فردا نیوز |۹:۰۵ مختارنامه به چه چیزهایی بی توجهی کرد؟ فردا نیوز |۹:۰۵ کتابخوان آمازون در ردیف پرمخاطب های فضای مجازی در سال 2015 ایبنا |۹:۰۵ نشست تخصصی شعر آئینی به یاد مرحوم «خلیل عمرانی» برگزار شد فارس نیوز |۹:۰۲ «لانه خرگوش» در خانه هنرمندان! باشگاه خبرنگاران |۹:۰۱ لیلا زارع: "شیفت شب" از رفتار بالغانه زنان در جامعه و خانواده تقدیر می کند نسیم آنلاین |۸:۵۹ نخستین پایگاه داده سم جهان برای توسعه درمان بیماری ها ایسنا |۸:۵۸ کتاب سینا دادخواه درباره تهران غیرقابل چاپ اعلام شد ایلنا |۸:۵۸ تولیدات شبکه مستند در حوزه صنعت چیست؟/رونمایی از «دسترنج» در ماه آینده ایلنا |۸:۵۸ «ایما انیمیشن» را در اینترنت ورق بزنید فردا نیوز |۸:۵۸ دهمین سالگرد عروج غمناک اصحاب رسانه میزان |۸:۵۷ استقبال گسترده مردم سوئد از نمایش فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» میزان |۸:۵۷ به حیاء عمومی توهین شود بی تفاوتیم، اما خدا نکند کسی اسم سگش کوروش باشد فردا نیوز |۸:۵۵ مجلس آینده فرصتی برای تغییر رویکردهای گذشته/ بی خیالی آفت جریان دانشجویی امروز است ایسنا |۸:۵۵ رییس مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی: عمق فاجعه مغفول مانده است ایسنا |۸:۵۵ نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا حماس را تهدید کرد ایسنا |۸:۵۵ رهبر طالبان: زنده ام! ایسنا |۸:۵۵ ایلام سفیدپوش شد ایسنا |۸:۵۵ مختارنامه به چه چیزهایی بی توجهی کرد/خلأهای پروژه بزرگ میرباقری چیست؟ فارس نیوز |۸:۵۲ شوخی تلویزیون با مشاغل در «خسته نباشید» مشرق نیوز |۸:۵۰ سوت پایان شرکت در جشنواره فیلم فجر مشرق نیوز |۸:۵۰ خشم تل آویو از اظهارات وزیر خارجه سوئد ایسنا |۸:۵۰ جوابیه ای به یک جوابیه ایسنا |۸:۵۰ اولین کامپیوتری که به ایران آمد +عکس صراط نیوز |۸:۴۸ 7 کشته در تصادف محور خاش-زاهدان صراط نیوز |۸:۴۸ دعوت سینمایی دبیر از مردم جهان نیوز |۸:۴۷ اعزام هنرجو به روسیه برای آموزش انیمیشن جهان نیوز |۸:۴۷ کسب مدال نقره توسط تیم ملی شنای کم بینایان ایسنا |۸:۴۶ حذف یارانه 2 میلیون و 943 هزار نفر از غیر نیازمندان ایسنا |۸:۴۱ جایزه جهانی کتاب سال، در روند دور دوم ارزیابی ها قرار گرفت باشگاه خبرنگاران |۸:۴۰ تکالیف و وظایف والدین نسبت به فرزندان در سیره رضوی (۱) قدس آنلاین |۸:۳۸ جزئیات نجات بخشی خانه نصیرالدوله/ تزئینات نفیسی که مرمت شد مهر نیوز |۸:۳۷ تلاش جوانان سوئدی برای معرفی امام حسین(ع) + تصاویر میزان |۸:۳۶ کشاورز:کار هایم با حاتمی ماندنی است صراط نیوز |۸:۳۶ پوتینی که ایفای نقش رضا شاه را از این رو به آن رو کرد+عکس فردا نیوز |۸:۳۲ آلودگی تهران به صدای خوانندگان آسیب زده/روایتی از باندبازی در موسیقی ایران ایلنا |۸:۳۰ نگرانی از جولان کالای بی کیفیت در بازار ایزوگام ایسنا |۸:۲۸ فورد کاپولا: قرآن با «خدا رحمان و رحیم است» آغاز می شود

اكنون 29/3/2024, 11:26 am ميباشد